رونمایی احتمالی ردمی نوت ۱۱ پرو ۲۰۲۳ در هفته آینده

رونمایی احتمالی ردمی نوت ۱۱ پرو ۲۰۲۳ در هفته آینده

برند ردمی جدیدا سری پرچمدار K60 را در بازار چین رونمایی و گفته می‌شود بعد از آن نوبت به سری ردمی نوت خواهد رسید. طبق گفته ها، زیر برند معروف شیائومی قصد دارد در روز های آینده از گوشی ردمی نوت ۱۱ پرو ۲۰۲۳ رونمایی کند. هر چند گزارش های زیادی درمورد این گوشی، توسط وب‌سایت های مختلف منتشر شده است.

علاوه بر انتشار چند خبر درمورد این گوشی، امروز شاهد حضور آن در گواهینامه TKDN اندونزی بودیم. حضور این گوشی در لیست گواهینامه TKDN، خبر از رونمایی احتمالی آن در روز های آینده دارد. ردمی نوت ۱۱ پرو ۲۰۲۳، با شماره مدل ۲۲۰۹۱۱۶AG در این لیست قرار و طبق معمول هیچ مشخصاتی از آن به بیرون درز پیدا نکرده است.

بر اساس گزارش های قبلی، این دستگاه به عنوان یک محصول میان رده توسط ردمی معرفی خواهد شد. همچنین طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از سایت گیک‌بنچ، نسخه ۲۰۲۳ ردمی نوت ۱۱ پرو دارای پردازنده اسنپدراگون ۷۳۲ خواهد بود که از لیتوگرافی ۸ نانومتری استفاده می‌کند. این تراشه به عنوان یک قطعه کارآمد، می‌تواند کارایی ردمی نوت ۱۱ پرو را افزایش دهد.

مشخصات ردمی نوت ۱۱ پرو ۲۰۲۳

تراشه ردمی نوت 11 پرو 2023 

لیست گیک‌بنچ نشان می‌دهد که این دستگاه مجهز به دو هسته ARM Cortex-A76 با حداکثر سرعت ۲.۳ گیگاهرتز و شش هسته کوچک ARM Cortex-A55 با حداکثر سرعت ۱.۸ گیگاهرتز خواهد بود. علاوه بر این گواهی، شاهد حضور ردمی نوت ۱۱ پرو ۲۰۲۳ در کنسول گوگل پلی هستیم که همان مشخصات را تایید می‌کند.

مشخصاتی که سایت گیک‌بنچ منتشر می‌کند، به احتمال فراوان مورد استفاده قرار می‌گیرد و تمامی اطلاعاتی که توسط این سایت منتشر شده، واقعیت خواهند داشت. هنوز اطلاعات زیادی از طراحی کلی گوشی و همچنین نسخه های آن به بیرون درز پیدا نکرده و انتظار می‌رود، همانند نسخه قبلی دارای مدل های ۴G و ۵G باشد.

به نظر می‌رسد زمان زیادی تا رونمایی این گوشی باقی‌ نمانده و ردمی قصد دارد در روز های آخر سال ۲۰۲۲ با رونمایی از یک گوشی میان رده محبوب، به سراغ سال ۲۰۲۳ میلادی برود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.