روح سال اژدها را با واترمارک های Mi Gallery ثبت کنید

روح سال اژدها را با واترمارک های Mi Gallery ثبت کنید

 

همه ما همیشه با دیدن واترمارک روی عکس هایی که می گیریم آزرده خاطر میشویم. کاربران اغلب آن را در تنظیمات غیرفعال می کنند ولی با این وجود، این واترمارک می تواند در اهداف خاصی استفاده شود. چندی پیش برنامه Mi Gallery – Edit به طور رسمی عملکرد “Limited Festival Spring Festival” را معرفی کرد. در ادامه با جزئیات بیشتر همراه شما هستیم.

همانطور که ما برای استقبال از سال نو قمری و جشن سال اژدها آماده می‌شویم، کاربران شیائومی و ردمی یک سورپرایز لذت‌ بخش را در پیش دارند. برنامه محبوب Mi Gallery – Edit اکنون واترمارک‌ های جشنواره بهار سال اژدها را با نسخه محدود ارائه می‌کند و به شما این امکان را می‌ دهد تا حسی به یادماندنی با درج مارک مخصوص جشن به عکس‌ های خود اضافه کنید و این شادی را با عزیزانتان به اشتراک بگذارید.

این واترمارک های ویژه از ۵ تا ۲۵ فوریه ۲۰۲۴ در دسترس هستند و در تمام مدل های شیائومی، ردمی و پوکو نیز قابل دسترسی میباشند. به سادگی Mi Gallery خود را به روز کنید و برنامه را به نسخه های زیر برسانید:

  • Xiaomi 14 series: v1.5.3.5
  • Redmi K70 series: ۱.۶.۳.۲
  • Others: ۱.۶.۰.۵

به یاد داشته باشید، این امکان فقط برای مدت محدود قابل دسترس است ولی خب، این آپدیت بیشتر به درد چینی زبان ها میخورد و بقیه کاربران استفاده آن چنانی ازین واترمارک ها نخواهند داشت.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.