رنگ‌های اصلی سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ و فلیپ ۶ مشخص شد

رنگ‌های اصلی سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ و فلیپ ۶ مشخص شد

Samsung با عرضه سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ و فلیپ ۶، نسل جدید گوشی‌های تاشو خود، بار دیگر دنیای رنگ‌ها را متحول کرده است. علاوه بر رنگ‌های استاندارد و جذاب، سامسونگ برای این دو مدل، رنگ‌های منحصر به فردی را نیز در نظر گرفته است که فقط در فروشگاه آنلاین سامسونگ قابل ‌خرید هستند. این رنگ‌های خاص، به شما امکان می‌دهند تا با انتخابی جسورانه و منحصر به فرد، استایلی خاص و متمایز را به خودتان هدیه دهید.

سامسونگ گلکسی زد فولد ۶

سیاه: این رنگ با بافتی شبیه به چرم، ظاهری شیک و لوکس به گوشی شما می‌بخشد. گویی چرمی ظریف و باکیفیت بر روی بدنه گوشی کشیده شده است.

رنگ‌های اصلی سامسونگ گلکسی زد فولد 6

سفید: سادگی و ظرافت، کلیدواژه‌های این رنگ هستند. سفیدِ Crafted Black، برای کسانی که به دنبال ظاهری مینیمالیستی و در عین حال شیک هستند، ایده‌آل است. علاوه بر این دو رنگ خاص، سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ در رنگ‌های استاندارد نقره‌ای، صورتی و آبی نیز عرضه می‌شود.

سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۶

مشکی: همانند مدل  Crafted Black نسخه های جدید سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ و  فلیپ ۶ نیز بافتی شبیه به چرم دارد و ظاهری شیک و خاص به گوشی شما می‌بخشد.

سفید: سادگی و ظرافت در این رنگ نیز حرف اول را می‌زند. Crafted Black سفید، برای کسانی که به دنبال ظاهری مینیمالیستی و در عین حال شیک هستند، ایده‌آل است.

رنگ‌های اصلی سامسونگ گلکسی زد فولد 6

هلویی: این رنگ صورتی ملایم و شاداب، به گوشی شما ظاهری زنانه و جذاب می‌بخشد. گویی رنگ گلبرگ‌های هلو، بر روی بدنه گوشی نقش بسته است. رنگ‌های استاندارد سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۶ نیز شامل نقره‌ای، زرد، آبی و نعناع می‌شود.

رنگ‌های اصلی سامسونگ گلکسی زد فولد 6

رنگ خاص Crafted Black

رنگ Crafted Black که برای هر دو مدل سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ و فلیپ ۶ عرضه می‌شود، ستاره این مجموعه است. این رنگ مشکی با طرحی شبیه به فیبر کربن و بافتی ظریف، ظاهری خاص و منحصر به فرد به گوشی شما می‌بخشد. گویی رشته‌های ظریف فیبر کربن در هم تنیده شده‌اند و بافتی خاص و چشم‌نواز را به وجود آورده‌اند. این رنگ انتخابی جسورانه برای کسانی است که می‌خواهند از دیگران متمایز باشند و استایلی خاص و منحصر به فرد را به خودشان هدیه دهند.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع sammobile

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.