رنگبندی گوشی آیفون ۱۴ پرو اپل قبل از رونمایی مشخص شد

رنگبندی گوشی آیفون ۱۴ پرو اپل قبل از رونمایی مشخص شد

غول کوپرتینویی در حال آماده سازی خط تولید خود برای معرفی سری آیفون ۱۴ در ماه پیش رو است و قبل از رونمایی این سری، همانند همیشه شایعات و گزارش های متعددی منتشر شده است. هرکدام از این گزارش ها اشاره‌ای به یک ویژگی خاص از این سری دارند. در جدیدترین گزارش منتشر شده درمورد نسخه پرو این سری، رنگبندی این نسخه مشخص شده است.

تصاویر جدیدی در شبکه اجتماعی Weibo توسط یکی از کاربران منتشر شده است که رنگبندی جدید آیفون ۱۴ پرو را به نمایش گذاشته است. این نسخه در ۵ نسخه رنگی عرضه خواهد شد و به ترتیب در رنگ های طلایی، سفید، خاکستری، آبی تیره و بنفش عرضه خواهد شد. اگر تصاویر منتشر شده درست باشند، برای اولین بار در سری آیفون شاهد استفاده از رنگ بنفش خواهیم بود. این نوع از درجه رنگی بنفش تابحال در هیچ یک از محصولات اپل مورد استفاده قرار نگرفته است.

در گزارش های قبلی نیز رنگ بنفش به عنوان جدیدترین تغییر آیفون ۱۴ پرو نسبت به نسل قبل معرفی شده بود و حالا در تصاویر جدید نیز شاهد اعمال این تغییرات هستیم. طبق گزارش های جدید، تغییرات رنگبندی معطوف به نسخه پرو و پرومکس خواهد بود و نسخه های معمولی از این نسخه رنگی بهره‌مند نخواهند بود.

رنگبندی گوشی آیفون ۱۴ پرو اپل به همراه تغییرات جدید؟!

علاوه بر استفاده از رنگبندی جدید در گوشی های آیفون ۱۴، گزارش های جدیدی منتشر شده شده است که اشاره می‌کند اپل از پوشش رنگی متفاوت برای بدنه آیفون ۱۴ پرو استفاده خواهد کرد. این پوشش رنگی باعث تغییرات رنگ بدنه در مواجه با نور خورشید خواهد بود. همچنین احتمال اینکه اپل از بدنه سرامیکی در آیفون ۱۴ پرو استفاده کند نیز وجود دارد.

همانطور که در بالا اشاره کردیم رنگ بنفش در گوشی آیفون ۱۴ پرو مورد استفاده قرار خواهد گرفت، برای اولین بار از در سری آیفون ۱۲ پیشنهاد داده شده بود که به مرحله پیاده سازی نرسید و احتمال دارد در این نسخه شاهد بهره‌گیری از این رنگ در نسخه پرو آیفون ۱۴ خواهیم بود. یکی دیگر از تغییراتی که در تمامی نسخه های سری آیفون ۱۴ تایید شده است، استفاده از دوربین سلفی با طراحی پانچ شکل است که تمامی تنظیمات مربوط به نمایشگر را تغییر می‌دهد.

به نظر می‌رسد بعد از گذشت ۴ نسل از گوشی های آیفون، بلاخره اپل قصد دارد تغییرات زیادی در این سری از گوشی ها ایجاد کند. چون بعد از آیفون ۱۱ تا آیفون ۱۳ تغییرات چندان زیادی در شکل ظاهری آیفون ها ایجاد نشده بود و حالا زمان آن فرا رسیده تا اپل تمامی قابلیت های خود در ایجاد تفاوت ها را به نمایش بگذارد.

بر اساس جدیدترین اطلاعیه اپل، این شرکت قصد دارد در تاریخ ۷ سپتامبر رویداد رسمی خود را برگزار کند و در این رویداد محصولات متفاوتی رونمایی خواهد کرد. طبق گفته ها در این رویداد شاهد رونمایی نسخه جدید سری آیفون ۱۴ به همراه اپل واچ سری ۸ خواهیم بود. علاوه بر این رویداد، انتظار داریم اپل در ماه اکتبر نیز یک رویداد دیگر برگزار کند و در این مراسم از آیپد های نسل جدید مجهز به تراشه M2 رونمایی کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی__

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.