رندر هدفون بی‌سیم Nothing ear 2 منتشر شد

هیچ تفاوتی میان نسل قبلی و جدید مشاهده نمی‌شود؟

رندر هدفون بی‌سیم Nothing ear 2 منتشر شد

بر اساس جدیدترین گزارش های منتشر شده، شرکت کارل پی، در حال آماده شدن برای رونمایی چند محصول جدید هستند. طبق گفته ها شرکت ناتینگ در نظر دارد دومین هدفون کاملا بی‌سیم خود را معرفی کند. هدفون بی‌سیم Nothing ear (2) دومین نسل از هدفون های شفاف و بی سیم این شرکت بریتانیایی خواهد بود.

نسخه قبلی این هدفون با عنوان Nothing ear (1) به بازار عرضه شده بود که بازخورد های مختلفی نیز دریافت کرده بود. حالا نسل دوم این هدفون در حال آماده سازی برای معرفی است، برخی از تصاویر رندر شده منتسب به این هدفون بیسیم در اینترنت منتشر شده است که نشان می‌دهد هیچ تفاوتی میان این دو نسخه مشاهده نمی‌شود.

فقط بجای استفاده از لوگوی Nothing شاهد استفاده از عدد ۲ هستیم که نشان دهنده نسل دوم این هدفون است. متاسفانه به غیر از رندر های منتشر شده، هیچ اطلاعاتی درمورد سخت افزار این هدفون در دسترس نیست و قطعا در روز های آینده مشخصات زیادی از این هدفون بیسیم به دست خواهیم آورد. با این حال، شرکت Nothing در حال نزدیک شده به برگزاری یک رویداد رسمی در لندن است که از هدفون Nothing Ear رونمایی خواهد کرد.

رندر هدفون بی‌سیم Nothing ear 2

زمان رونمایی این هدفون تاریخ ۲۶ اکتبر تایید شده است. این هدفون هفته گذشته در مراسم مد لندن نیز در گوش یکی از مدل های سالن بود که توجه خبرنگاران را به خود جلب کرده بود. طبق اطلاعات به دست آمده، هدفون بیسیم Nothing Ear دارای وزن ۴.۴ گرم خواهد بود که یکی از سبک ترین هدفون های بیسیم بازار به شمار می‌رود.

البته اکثر کاربران هدفون های Nothing ear (2) و Nothing Ear را اشتباه می‌گیرند که هر دو هدفون دارای طراحی متفاوت و مشخصات سخت افزاری متفاوت هستند. هنوز اطلاعاتی درمورد دومین نسل از هدفون های بیسیم و شفاف ناتینگ در دسترس نیست و قطعا در هفته های آینده شاهد فاش شدن این اطلاعات خواهیم بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی__

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.