رندر های ایسوس ZenFone 10 قبل از معرفی آن منتشر شد

رندر های ایسوس ZenFone 10 قبل از معرفی آن منتشر شد

به تازگی در بعضی از سایت های خبری رندر های جدیدی از ایسوس ZenFone 10 به صورت آنلاین منتشر شده است که پنج رنگ مختلف این دستگاه را نشان می دهد. طراحی های موجود در تصاویر نشان می دهد که شرکت Asus برای ZenFone از دو ماژول دوربین بزرگ همانند مدل قبلی استفاده کرده است.

ایسوس ZenFone 10

مشخصات احتمالی ایسوس ZenFone 10

بنا بر اخباری که درباره ایسوس ZenFone 10 این دستگاه در تاریخ ۲۹ ژوئن در سراسر جهان عرضه می شود، و ادعا شده است که ممکن است در ایالات متحده، ابن محصول با قیمت ۷۴۹ دلار عرضه شود. همچنین، اخیرا لیست موجود در سایت Geekbench بیان کرد که پردازنده استفاده شده در این محصول Snapdragon 8 2nd Gen خواهد بود. مرتبط با این موضوع کاربری تحت عنوان خبری مهم رنگ‌های ZenFone 10 را نیز در بستر اینترنت منتشر کرده است که شامل رنگ های مشکی، آبی، قرمز، سفید و سبز است.

از نظر ظاهری، ایسوس ZenFone 10 تفاوت چندانی با نسل قبلی خود ZenFone 9 ندارد. این گوشی شامل دو مدل بزرگ مجهز به دوربین، یک اسکنر اثر انگشت، یک دوربین سلفی است. با این حال، لوگوی اصلی به ماژول های فرعی دوربین منتقل شده است. همچنین قابلیت های تثبیت کننده دوربین و گیمبال هنوز بیشتر معرفی نشده‌اند و تقریبا ممکن است در آینده تایید شوند.

ایسوس ZenFone 10

رندرهای موجود تقریبا اندازه اصلی صفحه نمایش ایسوس ZenFone 10 را نشان نمی دهند. در حال حاضر دو تخمین وجود دارد، دو نسخه با ۵.۹ اینچ و ۶.۳ اینچ باشد. احتمال این مدل طراحی نیز بیشتر است چرا که سری ZenFone یکی از معدود دستگاه هایی در بازار هستند که  گوشی های هوشمند زیر ۶ اینچی عرضه می شوند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.