رندر جدیدی برای آیفون ۱۵ Pro به تازگی معرفی شده است

رندر جدیدی برای آیفون ۱۵ Pro به تازگی معرفی شده است

اوایل ماه فوریه، در برخی از سایت های خبری و معتبر رندرهای مبتنی بر CAD برای آیفون ۱۵ Pro با عنوان “رنگ قهرمان”، قرمز تیره دیده شده است. حال همان منبع تحت عنوان این موضوع تصاویر با کیفیت تری را منتشر کرده است. انتظار می رود که شرکت Apple احتمالاً در ماه سپتامبر این محصول را عرضه کند.

آیفون 15 Pro

مشخصات شایعه شده برای آیفون ۱۵ Pro

گفته شده که آیفون ۱۵ Pro دارای قاب تیتانیومی با طراحی گردتر خواهد بود که  نگرانی برخی کاربران در مورد مدل های فعلی و لبه های تیز آنها را کاهش می دهد. برجستگی‌های در بخش دوربین دوباره بزرگ‌تر شده‌اند و برآمدگی‌ها در کل ضخیم‌تر هستند. جالب اینجاست که در مدل پرو مکس دارای یک برآمدگی دوربین کوچک است که گفته می شود لنز زوم پریسکوپ در آن تعبیه خواهد شد.

مطابق با اطلاعات موجود، دوربین‌های آیفون ۱۵ Pro دارای فناوری حسگر کاملاً جدیدی خواهند بود که نور بیشتری را جذب می‌کند و نوردهی بیش از حد یا کمتر در تنظیمات خاص را کاهش می‌دهد. همه مدل های آیفون ۱۵ دارای پورت USB-C خواهند بود، اما شارژ سریع به کابل های USB-C مورد تایید اپل خواهد بود و محدودیت هایی در این بخش ایجاد می شود.

آیفون 15 Pro

دکمه‌های ولوم و بی‌صدا برای این گوشی لمسی انتخاب شده‌اند، و از دو موتور لمسی اختصاصی برای تقلید از فشار دادن دکمه‌ها استفاده شده است. دکمه سایلنت نیز لمسی خواهد بود، دیگر یک سوئیچ کشویی وجود ندارد.

حاشیه‌های آیفون ۱۵ Pro از هر طرف فقط ۱.۵۵ میلی‌متر است و شیشه نمایشگر خمیده است و شکل قاب آن تیتانیومی مشابه شیشه پشتی خواهد بود. وجود حاشیه‌های نازک‌تر، این گوشی را کمی نازک‌تر از مدل قبلی خود می‌کند، چرا که اندازه صفحه نمایش ثابت مانده و همانند مدل های پیشین است. ابعاد مدل جدید ۱۴۶.۴۷ x 70.46 x 8.24 میلی متر در مقایسه با ۱۴۷.۴۶ x 71.45 x 7.84 میلی متر آیفون ۱۴ پرو است. این گوشی با رنگ های بسیار خاصی چون، قرمز تیره «کهاران» و سفید، مشکی فضایی و طلایی عرضه خواهد شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.