رندرهای ناتینگ Phone 2 طراحی گردتر و دوربین دوگانه را نشان می دهد

 رندرهای ناتینگ Phone 2 طراحی گردتر و دوربین دوگانه را نشان می دهد

در حاظر بسیاری از کاربران منتظر هستند تا شرکت Nothing در ماه آینده ناتینگ Phone 2 را به طور رسمی معرفی کند، اما به لطف وجود منابع معتبر می توانیم اکنون بسیاری از مشخصات اصلی این دستگاه را مشاهده کنیم.

ناتینگ Phone 2

مشخصات و طراحی ناتینگ Phone 2

طراحی جدید از نظر بصری “Nothing” با پس زمینه واضح و نوارهای نور برجسته است. این شرکت تایید کرده است که ناتینگ Phone 2 دارای صفحه نمایش ۶.۷ اینچی خواهد بود و ارگونومی آن به طور کلی تغییر می یابد. کناره های آلومینیومی در طراحی جدید گردتر بوده و حتی پنل های شیشه ای در جلو و پشت نیز انحنای کمی دارند.

همچنین نوار نور رابط Glyph موجود در مدل قبلی در ناتینگ Phone 2 به شکل کامل تغییر یافته است و طرح جدیدی به خود گرفته است. این ویژگی می تواند به کاربران در کنترل دقیق تری بر روی سیستم مانند چراغ های وضعیت، چراغ های اعلان کمک بسزایی بکند.

ناتینگ Phone 2

ناتینگ Phone 2 در طرح جدید دارای دوربین دوگانه است و فلاش اکنون به جای یک LED دو LED دارد. این دستگاه همراه با پردازنده نسل اول اسنپدراگون ۸+ عرضه خواهد می شود، اما با وجود چنین مشخصاتی این محصول میان رده محسوب می شود. قیمت های تعیین شده برای نسخه اصلی با قیمت پایه ۴۷۰ یورو / ۴۰۰ پوند / ۳۳۰۰۰ روپیه خواهد بود، البته ممکن است در بسیاری از کشور ها چون ایالات متحده این موقیعت تغییر یابد و قیمت های مناسب تری ارائه شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.