رشد ۲۳۰ میلیون تومانی قیمت این خودرو + قیمت

رشد ۲۳۰ میلیون تومانی قیمت این خودرو چینی که جزو میان‌رده ها نیز محسوب میشود، خبر از سر سر درون وضعیت بازار خودرو ایران دارد. طبق گزارشات ام‌وی‌ام X۲۲ در تمامی تیپ و مدلها افزایش قیمت داشته اما در یک مدل نیز شاهد رشد ۲۳۰ میلیون تومانی قیمت این خودرو بودیم.

رشد 230 میلیون تومانی قیمت این خودرو

جزئیات رشد ۲۳۰ میلیون تومانی قیمت این خودرو چینی

ام‌وی‌ام X۲۲ دنده‌ای اسپرت لاکچری مدل ۱۴۰۲ در حالی که ابتدای مهرماه ۷۰۵ میلیون تومان قیمت داشت، در پایان سال قیمت آن به ۸۳۰ میلیون تومان رسید. این یعنی این خودرو در این بازه زمانی ۱۲۵ میلیون تومان گران شده است.

ام‌وی‌ام X۲۲ PRO دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم در حالی که اول مهرماه ۸۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رفت، در انتهای سال ۱۴۰۲، با افزایش ۹۰ میلیون تومانی به قیمت ۸۹۰ میلیون تومان رسید.

در عین حال، ام‌وی‌ام X۲۲ PRO اتوماتیک IE مدل ۱۴۰۲ که هم‌اکنون در بازار خودرو به قیمت یک میلیارد و ۴۰ میلیون تومان فروخته می‌شود، اول مهرماه ۹۳۰ میلیون تومان قیمت داشت. این خودرو ۱۱۰ میلیون تومان گران شده است.

ام‌وی‌ام X۵۵ PRO IE اسپرت مدل ۱۴۰۲ هم که در پایان سال یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده بود، در نیمه سال به قیمت یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رفت. رشد ۲۳۰ میلیون تومانی قیمت این خودرو در طول ۶ ماهه آخر سال گزارش شده است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.