ردمی بادز ۴ نسخه Harry Potter Edition معرفی شد

ردمی بادز ۴ نسخه Harry Potter Edition معرفی شد

Redmi برای اولین بار هدفون های جدید خود را با تم هری پاتر در بازار جهانی عرضه کرد. ردمی Buds 4 Harry Potter Edition برای هر طرفدار هری پاتر ممکن است یک انتخاب جدایی نپذیر باشد. در این هدفون ازجزئیات و آثار هنری بسیاری از رمان و فیلم های مربوطه به کار رفته است. در این دستگاه از طرح های رعد و برق معروف به رنگ طلایی معروف در فیلم استفاده شده و جعبه شارژ مشکی دارای نشان زیبای هاگوارتز به رنگ طلایی است.

ردمی بادز 4 نسخه Harry Potter Edition

مشخصات ردمی بادز ۴ نسخه Harry Potter Edition

ردمی Buds 4 Harry Potter Edition دارای یک قاب محافظ مشکی است که طرح های زیادی از فیلم بر روی سطح آن نقش بسته است و در مرکز آن یک نشان قیچی طلایی نیز وجود دارد. حتی در جعبه بسته بندی نیز به طور انحصاری این نکات قرار دارد و نشان هاگوارتز و سایر جزئیات در هر طرف چاپ شده است. به طور کلی این محصول یک کلکسیون رویایی برای طرفداران در سراسر جهان است.

ردمی Buds 4 Harry Potter Edition، دارای جدیدترین فناوری ها است که یکی از آنها درایور پویا ۱۰ میلی‌متری است که کیفیت صدای Hi-Fi و صدای استریو مجازی را به شما می‌دهد. هدفون ها حذف نویز ۳۵ دسی بل را با تنظیم هوشمند هوش مصنوعی ارائه می دهند.

این نسخه بسیار خاص در بخش گیمینگ نیز دارای ویژگی های منحصر به فردی است که می تواند با اتصال بلوتوث ۵.۲ ۵۹ میلی ثانیه تأخیر بسیار کمی را در طول بازی ارائه بدهد. همچنین کاربران می توانند با حالت شفافیت دوگانه، صدای خارجی را مدیریت کنند و آگاهی موقعیتی بهتری داشته باشید.

ردمی بادز 4 نسخه Harry Potter Edition

ردمی بادز ۴ نسخه Harry Potter Edition با یک بار شارژ ۶ ساعت پخش بی‌وقفه و ۳۰ ساعت با کیس شارژ به قابلیت کارکرد دارند. استاندارد های مهم در این دستگاه همچون ضد آب بودن و مقاومت در برابر گرد و غبار کاملا رعایت شده و دارای گواهی IP54 است. همچنین می توانید نسبت به مدیریت این دستگاه از کنترل لمسی چند منظوره برای پخش، مکث، تغییر مسیر و موارد دیگر استفاده کنید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.