ربات هوش مصنوعی OpenAI Sora امسال عرضه می شود: آسانی در تولید ویدیو های خاص 

ربات هوش مصنوعی OpenAI Sora امسال عرضه می شود: آسانی در تولید ویدیو های خاص

به تازگی پلتفرم OpenAI، اعلام کرد که یک مدل هوش مصنوعی برای تولید ویدیو های خاص در اواسط فوریه معرفی می کند. نام این نسخه ربات هوش مصنوعی OpenAI Sora است که می‌تواند ویدیوها را با افزودن فریم یا پر کردن شکاف‌ها اصلاح یا گسترش دهد. همچنین، قابلیت گسترش پیام‌های متنی یا تبدیل تصویر ثابت به فیلم را نیز ارائه می دهد.

به همان اندازه که نمونه های منتشر شده چشمگیر بودند، تاریخ اصلی آن هنوز مبهوم است. اما در عوض، اطلاع داده شد که این مدل توسط متخصصانی در حال آزمایش و ارزیابی از نظر خطرات احتمالی قبل از انتشار بودند، مورد ارزیابی قرار می گیرد.

ربات هوش مصنوعی OpenAI Sora

ویژگی های مورد انتظار ربات هوش مصنوعی OpenAI Sora 

اخیرا نیز میرا موراتی، مدیر ارشد فناوری شرکت، بیان کرد که ربات هوش مصنوعی OpenAI Sora در اواخر امسال تنها چند ماه دیگر معرفی می شود. همچنین، او ادعا کرد که این فناوری به شما این امکان را می‌دهد که ویدیوهایی را که دارای محدودیت هستند را نیز تغییر دهید. البته در ابتدا، ویدیوهای ارائه شده هیچ صدایی ندارند، اما فناوری افزودن صوت بعدا ارائه می شود.

ربات هوش مصنوعی OpenAI Sora

علاوه براین، به نظر می رسد هزینه کارکرد کامل این مدل هوش مصنوعی نسبت به سایر نسخه ها گران‌تر خواهد بود.|با این حال شرکت سازنده امیدوار است بتواند آن را با هزینه‌های مشابه با DALL-E عرضه کند. برای اطمینان از ایمنی و امنیت، ویدیوهای تولید شده با این مدل دارای واترمارک خواهند بود و احتمالاً نسخه فعلی مجاز به ایجاد موارد ضبط شده با حضور افراد عمومی نخواهد بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.