رایتل در الکامپ ۱۴۰۳ از چه فناوری هایی رونمایی کرد؟

رایتل در الکامپ ۱۴۰۳ از چه فناوری هایی رونمایی کرد؟

الکامپ امسال هم پر از غرفه‌ های جذاب بود. رایتل، یکی از اپراتور های معروف ایران، هم تو این نمایشگاه حضور داشت و از جدیدترین خدمات و نوآوری‌هاش رونمایی کرد.

هوش مصنوعی برای همه با پلتفرم AiaaS

یکی دیگه از چیزای جالب غرفه رایتل، پلتفرم AIaaS یا همون “هوش مصنوعی به عنوان خدمت” بود. با این پلتفرم، هر کسی می‌تونه به قدرت هوش مصنوعی دسترسی داشته باشه و ازش برای کارهای مختلفی مثل پردازش تصویر و تحلیل داده استفاده کنه. این پلتفرم مخصوصاً برای کسایی که می‌خوان برنامه‌های تجاری پیچیده بسازن خیلی کارآمده.

سیم‌کارت پروسیم رایتل

اینترنت بدون محدودیت با پروسیم های رایتل

یکی از خفن‌ترین چیزایی که رایتل تو الکامپ معرفی کرد، سیم‌کارت “پروسیم” بود. با این سیم‌کارت می‌تونی به سایت‌ها و سرویس‌ هایی که تو ایران فیلترن دسترسی داشته باشی. یه جورایی سیم‌کارت پروسیم، حکم تحریم‌شکن رو داره و مخصوصاً برای گیمرها، برنامه‌نویس‌ها و دانشجوها که خیلی به اینترنت آزاد نیاز دارن عالیه. الان این سیم‌کارت تو فاز تست بتا هست، ولی قراره تا آخر تیرماه به طور رسمی عرضه بشه.

خدمات نوآورانه و امنیتی

علاوه بر این‌ها، رایتل تو الکامپ از خدمات نوآورانه و امنیتی خودش هم حرف زد. این خدمات که شامل سرویس‌های مکان‌محور (LBS) و شبکه‌های خصوصی مثل APN و VPN هستن، به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کنن تا از منابع شبکه به طور امن و مطمئن استفاده کنن و به خدمات پیشرفته‌تری دسترسی داشته باشن.

رایتل در الکامپ 1403

راهکار های هوشمند برای صنایع مختلف

رایتل تو الکامپ از راهکارهای هوشمندسازی صنایعش هم رونمایی کرد. این راهکارها که شامل پلتفرم‌های اینترنت اشیا (IoT)، هوش تجاری (BI) و امنیت هستن، می‌تونن به صنایع مختلفی مثل حمل‌ونقل، بنادر، معادن، کشاورزی و دامپروری کمک کنن تا کارشون رو بهینه‌تر و با بازدهی بیشتری انجام بدن.

در کل، رایتل تو الکامپ امسال حسابی سنگ تموم گذاشت و از جدیدترین نوآوری‌هاش در زمینه هوش مصنوعی، اینترنت بدون محدودیت و راهکارهای هوشمندسازی صنایع رونمایی کرد.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.