بلاخره سامسونگ اعتراف کرد: در رابط کاربری One UI 6.1 ایراد وجود دارد

بلاخره سامسونگ اعتراف کرد: در رابط کاربری One UI 6.1 ایراد وجود دارد

اعتراف سامسونگ به وجود باگ در پنل دسترسی سریع رابط کاربری جدیدش، یعنی One UI 6.1، خبرساز شد. این باگ اخیراً باعث ایجاد مشکلاتی برای کاربران گوشی‌های گلکسی شده است.

طبق گزارش‌های کاربران، این مشکل پس از به‌روزرسانی گوشی‌های سری گلکسی S23 و دیگر گوشی‌های سامسونگ به رابط کاربری One UI 6.1 پدیدار شده است. با این حال، moderators انجمن سامسونگ (Samsung Community) به کاربران اطمینان داده‌اند که به‌طور فعالانه در حال کار بر روی رفع این مشکل از طریق به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری هستند.

بلاخره سامسونگ اعتراف کرد: در رابط کاربری One UI 6.1 ایراد وجود دارد

باگ پنل دسترسی سریع

بازخورد کاربران و تأثیر روی کاربران گلکسی

بازخوردهای کاربران حاکی از ایجاد مزاحمت برای کاربران گلکسی به دلیل فعال شدن ناخواسته‌ی پنل دسترسی سریع است. یکی از کاربران گلکسی با گلایه اعلام کرده است که با لمس نوتیفیکیشن (اعلان) یا تلاش برای مشاهده جزئیات یک اعلان، پنل دسترسی سریع به جای آن باز می‌شود. این فراخوانی ناخواسته‌ی پنل دسترسی سریع ناشی از باگ موجود در به‌روزرسانی One UI 6.1 است و منجر به برهم خوردن تجربه‌ی کاربری و ایجاد مزاحمت در استفاده‌ی روزانه از گوشی می‌شود.

پاسخ سامسونگ و تعهد به حل مشکل

مدیران انجمن سامسونگ در پاسخ به گزارش‌های گسترده‌ی کاربران، مشکل را به رسمیت شناخته و متعهد به رفع مؤثر آن شده‌اند. آن‌ها ضمن قدردانی از بازخوردهای دریافت شده از کاربران متعدد، اعلام کرده‌اند که مشغول توسعه‌ی به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برای رفع مشکل عملکرد پنل دسترسی سریع در دستگاه‌های مجهز به رابط کاربری One UI 6.1 هستند. مدیران انجمن از کاربران به خاطر مشکل ایجاد شده عذرخواهی کرده و اطمینان داده‌اند که اقدامات اصلاحی در حال انجام است.

پیام مدیر انجمن سامسونگ:

سلام مشتریان عزیز
از هرگونه ناراحتی‌ای که هنگام استفاده از دستگاه با آن مواجه شده‌اید، عذرخواهی می‌کنیم. ما قصد داریم مشکل مذکور را رفع کرده و یک نرم‌افزار بهبودیافته منتشر کنیم؛ بنابراین لطفاً گوشی خود را به‌روز نگه دارید. بار دیگر از بابت مشکل ایجاد شده عذرخواهی می‌کنیم و لطفاً برای دریافت به‌روزرسانی نرم‌افزاری اندکی منتظر بمانید.
با تشکر از علاقه‌ی شما به محصولات گلکسی.
__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.