دستیار هوش مصنوعی متا در واتساپ: افزایش قدرت پردازش در گفت و گو!

 دستیار هوش مصنوعی متا در واتساپ: افزایش قدرت پردازش در گفت و گو!

به تازگی Meta اعلام کرد که قصد دارد برای کاربران واتساپ، فناوری هوش مصنوعی جدید خود شرکت، را بدون نیاز به باز کردن پنجره چت جداگانه ارائه کند. با استفاده از قابلیت دستیار هوش مصنوعی متا در واتساپ، دسترسی به اطلاعات فناوری های جدید ممکن است با نوشتن مستقیم سوالات در کادر جستجو سریعتر و آسانتر انجام شود.

با معرفی ChatGPT در نوامبر ۲۰۲۲، ربات‌های گفتگوی جدید، با مبدل‌های متن به تصویر و حتی تولید کننده متن به ویدیو کاربران را با محیط هوش مصنوعی آشنا کردند. شرکت متا نیز، طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های جدید را در تمامی مجموعه محصولات خود ارائه می‌کند تا در رقابت با دیگر مدل های معروف توانایی داشته باشد.

دستیار هوش مصنوعی متا در واتساپ

ویژگی های دستیار هوش مصنوعی متا در واتساپ

برای مثال، کاربران می‌توانند مستقیماً از طریق پلتفرم‌های متا، مانند اینستاگرام و واتس‌اپ، با درج عبارت هوش مصنوعی MetaAI@ در چت‌های گروهی یا با شروع یک مکالمه جدید، از تمامی ویژگی ها برخوردار شوند. این فناوری قدرتمند توانایی جستجو در وب، ایجاد استیکر بر اساس درخواست ها، پاسخگویی به سوالات را دارد و به زودی قابلیت ویرایش عکس های اینستاگرام را نیز ارائه می کند.

به نظر می رسد استفاده از دستیار هوش مصنوعی متا در واتساپ ساده تر می شود. به گفته چند منبع معتبر، کاربران به زودی می توانند بدون باز کردن پنجره چت جداگانه با این فناوری ارتباط برقرار کنند. همچنین، در نسخه بتای واتساپ برای اندروید ۲.۲۴.۷.۱۴، قابلیتی وجود دارد که به کاربر اجازه می‌دهد سؤالات خود را از طریق نوار جستجوی برنامه بپرسند.

دستیار هوش مصنوعی متا در واتساپ

اساساً، کاربران می توانند سؤال خود را در قسمت جستجو تایپ کنند تا هر چیزی را از هوش مصنوعی بپرسند. البته، برای راحتی استفاده از کادر جستجو در واتس‌اپ عنوان «Ask Meta AI» اضافه می شود. همچنین، به نظر می رسد که این برنامه چندین دستور دیگر خاص را نیز درج می کند که ممکن است برای کاربران مفید باشد.

نظر شما درباره دستیار هوش مصنوعی متا در واتساپ که ادعای ساده سازی جستجوی چت و روند گفت و گو دارد به چه شکلی می باشد؟

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.