دستیار همراه گوگل مپس Google Maps: ارائه بهترین نتایج برای زندگی بهتر!

دستیار همراه گوگل مپس Google Maps: ارائه بهترین نتایج برای زندگی بهتر!

هموراه یکی از برنامه های اصلی در سفرهای ما قطعا نقشه یاب ها هستند، چرا که یافتن لیست‌های مفید از وب‌سایت‌های محبوب و انجمن نقشه‌ها اکنون ساده‌تر شده است. به تازگی نیز دستیار همراه گوگل مپس Google Maps ارائه شد که با آن می توانید بهترین نقاط موجود در شهر را به راحتی پیدا کنید. الگورتیم اصلی این فناوری برحسب سایت های گردشگری شکل گرفته است و نتایج ارائه شده جزو مهم ترین موارد هستند.

به گفته Google، وقتی یک شهر را درگوگل مپس جستجو می کنید، می توانید برای مشاهده لیست های پیشنهادی از اطلاعات ساکنین آن منطقه اطلاعات مفید دریافت نمایید. به‌علاوه، فهرست‌هایی در دسترس خواهد بود، که شامل نقاط مشهور و توریستی، رستوران ها و اماکن تفریحی می باشد.

دستیار همراه گوگل مپس Google Maps

ویژگی های دستیار همراه گوگل مپس Google Maps

همچنین، دستیار همراه گوگل مپس Google Maps، فهرست‌های بهترین رستوران‌های موجود در مناطق را برحسب امتیاز و نظرات کاربران در نقشه به صورت کامل ارائه می کند. حتی یک لیست جذاب به نام «بهترین راز نگه‌داشته‌شده یک محله» وجود دارد، که شامل مکان هایی است که هنوز نسبتاً ناشناخته هستند.

علاوه براین، تنظیم مجدد آیتم ها در فهرست های برنامه کاملا بر اساس اولویت شما می باشد. برای نشان دادن اینکه چرا یک مکان شایسته موقعیت خود است، حتی می توانید لیست های رتبه بندی شده ایجاد کنید و پیوندهایی به محتوای کانال های رسانه های اجتماعی خود را در لیست خود قرار دهید. طبق گفته شرکت قبل از پایان مارس این ویژگی به صورت جهانی قابل دسترسی خواهد بود.

دستیار همراه گوگل مپس Google Maps

دلیل اصلی موفقیت دستیار همراه گوگل مپس Google Maps، استفاده از هوش مصنوعی برای کشف بینش‌های مهم از جامعه نقشه‌ها است که بینش و درک کامل کاربر را دربرمی گیرد. این فناوری جدید به شما در شناسایی نام یک غذا و همچنین هزینه، محبوبیت طی جستجو بهترین رستوران کمک بزرگی می کند.

البته، نقشه‌های ارائه شده با یک صفحه اصلی ساده‌تر با برگه‌های کمتر و رنگ‌های پین جدید طراحی شده‌اند. ایجاد این تغییرات باعث می شود تا برای تسهیل یافتن مکان روی نقشه طراحی مجدد استفاده شود. همچنین، نتایج موجود به شکل کامل توانایی ارائه بهترین موارد را داشته باشد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.