دستگاه های مصرف کننده جدید لنوو با هوش مصنوعی در نمایشگاه CES 2024 به نمایش گذاشته شد

لنوو
دستگاه های مصرف کننده جدید لنوو با هوش مصنوعی در نمایشگاه CES 2024 به نمایش گذاشته شد

 

لنوو تعداد زیادی از محصولات مصرفی جدید را در نمایشگاه CES 2024 در حال انجام به نمایش گذاشته است. مجموعه جدید لنوو به نمایش گذاشته شده، فرآیند خلاقانه را با برنامه های هوش مصنوعی آنها برجسته می کند. این مدل‌ها شامل لپ‌تاپ‌ های لنوو یوگا ، لنوو تب M11، لپ‌تاپ‌های IdeaPad و همچنین تجهیزات جانبی هستند.

لنوو می‌گوید با محصولات جدید خود به ایجاد تعادل ایده‌آل بین عملکرد عالی و تجربه کاربری فراگیر ادامه خواهد داد. Yoga Creator Zone منحصراً برای کمک به متخصصان خلاق طراحی شده است تا به طور کامل از پتانسیل هوش مصنوعی استفاده کنند. به گفته این شرکت، مصرف کننده مدرن به راه حل هایی نیاز دارد که با نیازهای در حال تحول سازگار شوند.

جدیدترین انتخاب دستگاه های قابل حمل لنوو با فناوری های متفکرانه، شامل هوش مصنوعی، چنین نیازی را برطرف می کند. محصولات جدید بر دیدگاه LENOVO مبنی بر ارائه هوش مصنوعی برای همه و قرار دادن کاربر در مرکز تغییر پارادایم تاکید دارند. لنوو همچنین می گوید که امنیت و حریم خصوصی نیز با مدل های جدید حفظ می شود.

 

 

لپ‌تاپ‌ های جدید LENOVO Yoga، همانطور که قبلا ذکر شد، با LENOVO Yoga Creator Zone عرضه می‌شوند. این یک نرم افزار انحصاری است که می تواند به عنوان یک جرقه شمع تخیل برای ایجاد خلاقیت حرفه ای ها عمل کند. Yoga Creative Zone تولید تصویری را ارائه می دهد که می تواند تصاویری خیره کننده از توضیحات و طرح های متنی ایجاد کند.

LENOVO Yoga Creator Zone می تواند به صورت آفلاین کار کند و گرایش مبتنی بر مشتری خود را برجسته کند. لپ‌تاپ‌های یوگا روشن‌کننده نسل بعدی چشم‌انداز خلاقانه‌ای را ارائه می‌دهند و می‌توانند تصویری را تقریباً از هر چیزی که کاربر می‌تواند توصیف کند، تولید کند. آموزش تصویر نیز با نرم افزار اختصاصی جدید لنوو امکان پذیر است.

 

 

لپ‌تاپ‌های LENOVO Yoga Pro دارای پردازنده‌های گرافیکی اختصاصی تا NVIDIA GeForce RTX4070 هستند. این مدل ها شامل LENOVO Yoga Pro 9i و LENOVO Yoga 9i 2-in-1 هستند که به ترتیب دارای نمایشگرهای ۱۶ و ۱۴ اینچی هستند. این لپ‌تاپ‌ها دارای رتبه MIL-STD-810H برای دوام بیشتر، علاوه بر ترکیب غنی از اجزای پیشرفته هستند.

یک تراشه هسته AI فیزیکی Lenovo در قلب عملکرد هوش مصنوعی لپ‌تاپ‌های جدید قرار دارد. LENOVO Yoga Pro 9i دارای راه حل تنظیم LENOVO X Power با ادغام یادگیری ماشین است. این دو مدل همچنین دارای یک کلید Copilot در ویندوز ۱۱ هستند تا به طور کامل از قابلیت های هوش مصنوعی آن بهره ببرند.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.