دسترسی Realme UI 5.0 برای گوشی های Realme C55 و Narzo N55 در هند

Realme
دسترسی Realme UI 5.0 برای گوشی های Realme C55 و Narzo N55 در هند

 

Realme در حال ارائه برنامه Realme UI 5.0 Open Beta برای گوشی های هوشمند Narzo N55 و Realme C55 در بازار هند است. نسخه بتای باز جدیدترین سیستم عامل اندروید ۱۴ را به ارمغان می آورد که دارای مجموعه ای از ویژگی ها و ارتقاء های جدید است.

سازنده چینی گوشی های هوشمند از برنامه بتای باز ریلمی UI 5.0 برای C55 و Narzo N55 خبر داده است. شایان ذکر است که این به‌روزرسانی دارای نسخه اولیه سیستم‌ عامل اندروید ۱۴ مبتنی بر ریلمی UI 5.0 پوسته سفارشی است و نه نسخه نهایی. این بدان معنی است که نرم افزار احتمالاً دارای مشکلاتی همراه با برخی اشکالات گاه به گاه خواهد بود.

realme narzo N55
narzo N55

در کنار آخرین نسخه اندروید، آهنگ‌ های زنگ با مضمون Aquamorphic، صداهای اعلان‌های سیستم اصلاح‌شده، انیمیشن‌های سیستم بهبودیافته و موارد دیگر را نیز شامل می‌شود.

کاربران می توانند انتظار سیستم مدیریت مجوز عکس و ویدیوی بهبودیافته را داشته باشند. در حال حاضر، یک مشکل شناخته شده که بر روی ریلمی UI 5.0 بتا تأثیر می گذارد، ویژگی غیر کاربردی کشویی دسکتاپ هنگام استفاده از پنجره های شناور است. علاوه بر این، ویژگی Glance Lock صفحه نمایش نیز در ریلمی UI 5.0 بتا برای C55 و Narzo N55 کار نمی کند.

 realme-C55

C55

به خاطر داشته باشید که کاربران باید حداقل ۶۰ درصد شارژ باتری را قبل از به‌روزرسانی دستگاه خود به آخرین پوسته سفارشی داشته باشند. برای کسانی که علاقه مند به درخواست برای برنامه بتا هستند، می توانند درخواست خود را از طریق گزینه “Software Update Application” در “تنظیمات” ارسال کنند. کاربران همچنین باید Developer’s Mode را برای این منظور فعال کنند. با کلیک بر روی پیوند ها (۱ ، ۲) اعلامیه رسمی ریلمی C55 و Narzo N55 را برای Realme UI 5.0 Open Beta  بررسی کنید.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.