دریافت گواهینامه SIRIM توسط شیائومی Smart Band 8 Pro

دریافت گواهینامه SIRIM توسط شیائومی Smart Band 8 Pro

شرکت Xiaomi در ماه آگوست، یکی از محصولات خاص که ساعت هوشمند شیائومی Smart Band 8 Pro نام دارد را در چین عرضه کرد. بسیاری از کاربران علاقه‌مند منتظر هستند تا این دستگاه جذاب در سایر بازارهای جهان نیز عرضه شود. البته این محصول قبل از عرضه در سایت SIRIM ظاهر شده است.

شیائومی Smart Band 8 Pro در پلتفرم SIRIM با شماره مدل “M2333B1” لیست بندی شده است که نشان می دهد با وجود عدم وجود جزئیات در جزئیات گواهی، عرضه آتی در مالزی عرضه خواهد شد.

شیائومی Smart Band 8 Pro

مشخصات و ویژگی های شیائومی Smart Band 8 Pro

این ساعت هوشمند دارای یک ردیاب تناسب اندام همه کاره با طراحی مستطیلی شیک و صفحه نمایش AMOLED است. وجود طیف قابل توجهی از ویژگی های سلامتی و تناسب اندام، از جمله نظارت بر ضربان قلب، نظارت بر SpO2، تجزیه و تحلیل خواب، و نظارت بر چرخه قاعدگی برای زنان از جمله ویژگی های این محصول می باشد.

همچنین شیائومی Smart Band 8 Pro برای نظارت بر استرس و آموزش تنفس، راهنمایی برای مدیریت سطوح استرس و بهبود سلامت تنفسی عالی است. علاوه بر این، این دستگاه دارای بیش از ۱۵۰ حالت ورزشی، از جمله حالت هوشمند دویدن و تمرین دویدن پشتیبانی می کند، که آن را به همراهی ایده آل برای ورزشکاران و علاقه مندان به تناسب اندام در تمام سطوح تبدیل می کند.

شیائومی Smart Band 8 Pro

این محصول با تراشه GNSS داخلی، دستیار صوتی و مرکز Miaoxiang برای کنترل دستگاه‌های هوشمند شیائومی به‌طور یکپارچه با اکوسیستم دیجیتال کاربر ادغام می‌شود. ویژگی‌های دیگر این ساعت هوشمند شامل کنترل دوربین، موسیقی، چراغ قوه، به‌روزرسانی‌های آب و هوا و اعلان‌ها می باشد. این دستگاه با باتری ۲۹۷ میلی آمپر ساعتی می تواند با یک بار شارژ به مدت ۱۴ روز سبک زندگی فعال کاربر را ثبت کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.