درز مشخصات سامسونگ گلکسی M14 و F14: طراحی مشابه، دوربین‌های متفاوت!

درز مشخصات سامسونگ گلکسی M14 و F14: طراحی مشابه، دوربین‌های متفاوت!

با ورود سری S24 شرکت Samsung موفقیت های بزرگی برای این برند به همراه داشته است، حال این شرکت حاظر شده است تا سری جدید M و F را عرضه کند. اولین اطلاعات در وب‌سایت اصلی در هند دیده شد، که در آن صفحه پشتیبانی سامسونگ گلکسی M14 فعال شده بود و طرح‌های F14 و M14 در یک لیست راهنمای کاربر عمومی منتشر شده است.

سامسونگ گلکسی M14

مشخصات احتمالی سامسونگ گلکسی M14 و F14

البته، سری جدید سامسونگ گلکسی M14 مشابه نسخه ۵G همین مدل است اما در بعضی نقاط مشخصات متفاوتی دارد. همچنین، مشخصات M14 و F14 نیز تقریباً یکسان هستند. تنها تفاوت بین هردو دستگاه کشورهایی است که این گوشی های هوشمند ارائه می شوند.

شماره مدل نسخه F14 4G با کد SM-E145F است، در مقابل نیز مدل M14 4G دارای کد SM-M145F می باشد. با نگاهی کوتاه به لیست راهنمای کاربر، طراحی هردو گوشی هوشمند نسبتا مشخص می شود. در نگاه اول یک ناچ قطره ای در جلو برای دوربین سلفی و یک بخش عمودی دوربین سه گانه در پشت وجود دارد. همچنین، حاشیه های بزرگ و عریضی در اطراف صفحه نمایش قرار داده شده است.

سامسونگ گلکسی M14

همان طور که در بخش قبلی اشاره کردیم، مشخصات سامسونگ گلکسی M14 وF14 در بخش های زیادی کاملا مشابه است. این مشخصات شامل دکمه های تنظیم صدا، حسگر اثر انگشت و دکمه پاور در سمت راست، یک اسلات سیم کارت در سمت چپ، یک جک هدفون، درگاه USB نوع C و یک بلندگوی تکی در پایین قرار دارد. درهردو دستگاه، از فناوری NFC کاملا پشتیبانی می شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.