درآمد کلی شرکت AMD با آمار دقیق مشخص شد: ارائه گزارش‌های مالی

درآمد کلی شرکت AMD با آمار دقیق مشخص شد: ارائه گزارش‌های مالی

طبق آخرین اطلاعاتی که دریافت شد تا پایان سه ماهه اول سال ۲۰۲۴، بزرگترین شرکت های جهان مستلزم ارائه گزارش های مالی سرمایه گذاران خود بودند. برهمین اساس، درآمد کلی شرکت AMD برحسب لیست موجود در فعالیت های کامل در طول سال ارائه شد. این شرکت اعلام کرد که در سه ماه اول پیشرفت خوبی را در این حوزه داشته است.

بنا بر گزارش های موجود سری پردازنده های رایزن ۸۰۴۰ پرو و ۸۰۰۰ که به تازگی توسط این برند عرضه شده بودند جزو سودآور ترین محصولات بوده است. همچنین، تحقیقاتی در مورد هوش مصنوعی ارائه شد که نشان می دهد این فناوری در کل موارد اعلامی بیشترین سود را در دست دارد.

گزارش های موجود از درآمد کلی شرکت AMD

به صورت کامل، طی لیست موجود درآمد کلی AMD حدود ۵.۵ میلیارد دلار در طول فعالیت موقت بود. این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲ درصد افزایش داشته است. البته طبق تحقیقات برآورده شده توسط تحلیلگران درآمد فعلی ۵.۴۶ میلیارد دلار می باشد که مطابق رویه ایجاد شده می تواند به صورت صعودی باشد.

همچنین، درآمد خالص نیز ۱۲۳ میلیون دلار اعلام شد که سوددهی عملیاتی ممکن است به ۳۶ میلیون دلار برسد، حتی اگر حاشیه سود ناخالص فقط ۴۷ درصد باشد. همچنین، AMD نام شرکت هایی را که از آنها بودجه دریافت کرد تا بر اساس اطلاعات اصلی، مرکز داده این برند سود کامل ۲.۳ میلیارد دلار معلوم شود.

در بخش صنعت بازی نیز حدود ۹۲۲ میلیون دلار، تراشه های یکپارچه فروخته شده به سایر مشاغل ۱.۴ میلیارد دلار و سیستم های جاسازی شده ۸۴۶ میلیون دلار درآمد کسب شده است. اما، علیرغم رشد ۸۰ درصدی درآمد مرکز داده این شرکت، بازی ها و سایر کالاها در حال سود لازم برای یپشرفت را نداشته‌اند و تقریبا عملکرد معمولی محسوب می شود. البته انتظار می رود در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴، این شرکت حدود ۵.۷ میلیارد دلار درآمد خالص را دریافت کند.

 

بیشتر بخوانید:

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع shiftdelete

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.