درآمد میلیاردی تپسی‌گاراژ در سال ۱۴۰۲

درآمد میلیاردی تپسی‌گاراژ در سال ۱۴۰۲

تپسی‌گاراژ یه سرویس جدیده که به راننده‌های تپسی کمک می‌کنه قطعات و لوازم جانبی ماشینشون رو آنلاین و با قیمت مناسب تهیه کنن. این سرویس الان تو تهران، البرز، خراسان رضوی و قم فعاله و به زودی قراره تو کل کشور و تو سوپراپلیکیشن تپسی هم در دسترس عموم مردم قرار بگیره. تپسی‌گاراژ سال گذشته ۵۰.۲ میلیارد تومن درآمد و ۴.۹ میلیارد تومن سود عملیاتی داشته.

۸۸ درصد درآمد تپسی‌گاراژ از فروش لاستیک، روغن موتور و فیلتر روغن بوده و ۱.۳ میلیارد تومن از کمیسیون و ۵.۷ میلیارد تومن هم از حمل و نقل به دست اومده.

درآمد میلیاردی تپسی‌گاراژ در سال 1402!

تپسی‌گاراژ آبان ۱۴۰۱ راه افتاده و هدف اصلیش اینه که راننده‌های تپسی بتونن قطعات و لوازم جانبی ماشینشون رو با قیمت پایین‌تر از بازار تهیه کنن. الان این سرویس تو ۴ استان فعاله و به زودی قراره تو کل ایران و تو سوپراپلیکیشن تپسی هم در دسترس عموم مردم قرار بگیره.

ایده اولیه راه‌اندازی این سرویس از استقبال راننده‌های تپسی از خدمات باشگاه سفیران این شرکت شکل گرفته. تو این باشگاه به راننده‌ها تخفیف‌هایی برای خرید محصول یا استفاده از خدمات تعمیرگاه‌ها و فروشگاه‌های مرتبط داده می‌شده. تپسی‌گاراژ تو سال گذشته تونسته ۵۰.۲ میلیارد تومن درآمد و ۴.۹ میلیارد تومن سود عملیاتی داشته باشه.

بیشتر این درآمد (۸۸ درصد) از فروش لاستیک، روغن موتور و فیلتر روغن به دست اومده و ۱.۳ میلیارد تومن هم از کمیسیون و ۵.۷ میلیارد تومن هم از حمل و نقل به دست اومده.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع iranianstartup

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.