خط تولید پژو پارس تعطیل نخواهد شد

خط تولید پژو پارس تعطیل نخواهد شد

معاون تکوین محصول گروه صنعتی ایران خودرو علاوه بر تاکید بر ادامه تولید خودرو پژو پارس، عنوان کرد خودرو های پارس و آریسان ۲ موفق شدند آزمون ایمنی عابر پیاده را با موفقیت کامل سپری کنند. محسن رضایی منش، خودروی پژو پارس را یکی از محصولات موفق و راهبردی برای ایران خودرو دانست.

رضایی گفت: پژو پارس یکی از خودرو های موفق از نظر آمار فروش و محبوبیت میان خریداران است و ایران خودرو می‌تواند با بهبود برخی ایرادات، همچنان آمار فروش خود در این محصول را حفظ کند. همچنین افزود، این خودرو در سایت های فارس، خزر، کرمانشاه و خراسان با ظرفیت روزانه بیش از ۶۰۰ دستگاه تولید می‌شود.

همچنین این خودرو آزمون های ایمنی عابر پیاده در مرکز آزمون بین المللی را با موفقیت پشت سرگذاشته و همین موضوع می‌تواند پژو پارس را یکی از محصولات موفق ایران خودرو در سال های آینده متصور شد. رضایی منش افزود: علاوه بر پارس، خودرو آریسان ۲ نیز با تغییرات مهندسی استاندارد ایمنی عابر پیاده را با موفقیت دریافت کرده است.

خط تولید پژو پارس تعطیل نخواهد شد

طبق گفته های رضایی منش، سال ۱۴۰۱ یکی از موفق ترین سال های ایران خودرو از لحاظ دریافت استاندارد های مختلف برای خودرو های خود بود. به غیر از خودرو های ذکر شده، تارا اولین محصول ایران خودرو محسوب می‌شود که گواهی Pedestrian Safety Test را دریافت کرده است.

آزمون ایمنی عابر پیاده یکی از استاندارد های روز اروپا محسوب می‌شود که از الزامات ورود به بازار کشور های اروپایی به شمار می‌رود و محصول مورد نظر باید دارای این استاندارد باشد. تمامی تست هایی که محصولات ایران خودرو آنرا پشت سرگذاشتند، در مراکز تست معتبر اروپایی زیر نظر مهندسان انجام گرفته است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.