خرابی کارت گرافیک انویدیا جی‌فورس RTX 4080، آبروریزی بزرگ در طول مسابقات CS2!

خرابی کارت گرافیک انویدیا جی‌فورس RTX 4080، آبروریزی بزرگ در طول مسابقات CS2!

طی چند هفته پیش، همایش گیمینگ PGL سخت افزار توصیه شده برای مسابقات بزرگ CS2 را معرفی کرد که شامل پردازنده های AMD رایزن ۷ ۷۸۰۰X3D و کارت های گرافیکی NVIDIA بود. با این حال، برنامه کاملا برخلاف روند پیش رفت و امید یکی از تیم ها برای صعود به پلی آف به دلیل خرابی کارت گرافیک انویدیا جی‌فورس RTX 4080 نابود شد.

طبق گزارش منابع، این مشکل در جریان مسابقه Virtus Pro و G2 به وجود آمد. جیمز، بازیکن Virtus Pro، در دومین بازی بهترین از سه با رقبای خود روبرو بود که یک مشکل جدی با رایانه شخصی او رخ داد. پس از آن ، G2 توانست ویرتوس پرو را با نتیجه ۱۱–۱۳ شکست بدهد و شانس آنها را برای صعود به فصل بعد از بین ببرد. بعد از مدتی نیز جیمز ویدئویی واقعاً دلگرم کننده منتشر کرد که در آن خوش بینی خود به مسابقات آینده را نشان داد.

خرابی کارت گرافیک انویدیا جی‌فورس RTX 4080

راه حل های ارائه شده برای خرابی کارت گرافیک انویدیا جی‌فورس RTX 4080

با این حال، منابع همایش بازی ها این مشکل را برای عموم بیان کردند و ادعا شد که خرابی کارت گرافیک انویدیا جی‌فورس RTX 4080 به علت نقص فنی بوده است. کامپیوتر مورد نظر از یک کارت گرافیک RTX 4080 سوپر استفاده می کرد که از نظر فنی برای CS2 بسیار بهینه شده بود. پشتیبانی از فناوری Reflex انویدیا، در این رویداد به بازیکنان مزیتی از نظر سرعت پاسخ و بازخورد تأخیر می‌داد که برای بازی‌های اکشن مهم هستند.

خرابی کارت گرافیک انویدیا جی‌فورس RTX 4080

همچنین، PGL ادعا کرد که انویدیا برای یافتن و حل مشکل همکاری کامل خود را اعلام کرده است. مهمتر از آن، این خرابی بزرگ باعث بررسی و ایجاد نسخه های سالم و قوی تر نسبت به گذشته می شود.

اگرچه این اولین مورد در بخش مشکلات مسابقات بزرگ نمی باشد، اما به این معنی نیست که خرید این کارت گرافیک ارزش ندارد. درایورهای موجود در دستگاه ها، ممکن است طی زمان در بعضی از بازی‌ها دچار خرابی شوند، اما به هیچ عنوان به یک مشکل بزرگ تبدیل نمی شود. با این حال جیمز تنها فردی بود که در طول همایش این ایراد را داشت، که نشان می دهد کامپیوتر او بررسی کاملی در بخش سخت افزار نداشته است. 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.