خداحافظی با آیپد مینی! اپل در سال ۲۰۲۶ تبلت تاشو معرفی می‌کند

رقابت تازه در حوزه دستگاه های تاشو!!

خداحافظی با آیپد مینی! اپل در سال ۲۰۲۶ تبلت تاشو معرفی می‌کند

حدود چند سال است که شرکت های بزرگ با روی آوردن به طراحی های عجیب و خاص تلفن های هوشمند تاشو یا فولد را به بازار ارائه کرده‌اند. حال بنا به گزارش مجله کره ای The Elec، شرکت Apple نیز ظاهراً به دنبال یک محصول تاشو است و برنامه هایی برای یک دستگاه ۷ تا ۸ اینچی دارد که ممکن است جای آیپد مینی را بگیرد. طبق ادعاهای منتشر شده این تبلت در سال ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ عرضه می شود.

آیپد مینی

اطلاعات موجود در مورد جایگزین تاشو برای آیپد مینی

اطلاعات موجود نشان می دهد که این شرکت برروی یک آی‌پد مینی با صفحه نمایش اولد نیز کار می‌کند، و این دستگاه ممکن است در سال ۲۰۲۶ عرضه شود. البته، این موضوع که آیا دستگاه مورد نظر یک آیپد مینی تاشو یا آیفون است، مسئله را دشوارتر می‌کند.

همچنین، سامسونگ و ال جی، همکارهای جدید اپل برای تولید این محصول می باشند. دلیل اصلی همکاری تجربه زیاد هردو شرکت در تولید نمونه های پانل تاشو ۷ و ۸ اینچی می باشد.

در بخش تولید محصولات تاشو و فولد سامسونگ یکی از پیشتازهای اصلی این حوزه است. با این وجود، نظرات هردو طرف بسیار متفاوت است و در مورد اجزای مهمی مانند لایه های روکش، طراحی لولا و شیشه‌های بسیار نازک تجدید نظر دارند. بنابراین، این ممکن است باعث شود که تولید انبوه دستگاه تاشو اپل به تاخیر بیفتد.

آیپد مینی

با این حال، پیش‌بینی می‌شود که اپل از خط تولید فعلی اولد سامسونگ که در حال حاضر برای آیفون‌ها استفاده می‌شود، استفاده کند، در صورتی که تصمیم به عرضه در سال ۲۰۲۶ داشته باشد. هنوز در مورد طراحی دقیق و قابلیت‌های تلاش اولیه این شرکت برای ورود به بازار گجت‌های تاشو تردید وجود دارد و ممکن است یک مدل جدید از آیپد مینی را تکرار معرفی کند.

تنها زمان نشان خواهد داد که اپل چگونه قصد دارد خود را در این چشم انداز در حال تغییر بازار متمایز کند، زیرا سازندگان معتبری مانند سامسونگ و هواوی در حال حاضر بر نبرد تاشو مسلط هستند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.