خبر خوش برای دارندگان زنفون ۱۰: به روزرسانی اندروید ۱۴ از راه رسید!

اسوس زنفون ۱۰ به اندروید ۱۴ مجهز شد

اسوس زنفون ۱۰ یکی از بهترین گوشی‌های اندرویدی کوچک در بازار است. این گوشی در سال ۲۰۲۲ با اندروید ۱۳ عرضه شد و اکنون به‌روزرسانی اندروید ۱۴ را دریافت کرده است. این به‌روزرسانی شامل ویژگی‌ها و بهبودهای جدیدی است که تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد.

اندروید 14

برای دریافت این به‌روزرسانی، باید زنفون ۱۰ شما روی نسخه نرم‌افزاری ۳۳.۰۲۲۰.۰۲۲۰.۱۰۱ باشد. پس از دانلود و نصب به‌روزرسانی ۱.۳ گیگابایتی، نسخه نرم‌افزاری شما به ۳۴.۱۰۰۴.۰۲۰۴.۶۵ ارتقا خواهد یافت.

مانند همیشه، به‌روزرسانی به صورت مرحله‌ای و براساس شماره سریال گوشی‌ها انجام می‌شود، بنابراین ممکن است چند روز طول بکشد تا به تمام زنفون ۱۰ های موجود در بازار برسد.

اگر هنوز اعلان به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اید، می‌توانید به‌صورت دستی با مراجعه به تنظیمات > سیستم > به‌روزرسانی‌های سیستم آن را بررسی کنید. اسوس به‌شدت توصیه می‌کند قبل از انجام به‌روزرسانی، از داده‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، زیرا، ظاهراً، «هنوز برخی از برنامه‌های شخص ثالث با اندروید ۱۴ سازگار نیستند».

زنفون 10

تغییرات

بهینه‌سازی‌هایی برای اتصال بلوتوث (مشکلات قطع شدن هدست و مشکلات نویز برطرف شده‌اند)، رفع مشکل اکو در تماس‌های با بلندگوی گوشی، روش جدیدی برای نمایش مصرف باتری «برای مشاهده مصرف برنامه‌ها به‌صورت بخش‌بندی»، پشتیبانی از مجوز جدید «عکس‌ها و ویدیوها» و انتخابگر عکس جدید سیستم، به‌علاوه تجدید و به‌روزرسانی مدیریت موبایل، مخاطبین، تلفن، شماره‌گیر اضطراری، مدیریت فایل، ماشین حساب، ساعت، گالری، آب‌وهوا، ضبط صدا، تنظیمات، کلون تلفن، پشتیبان‌گیری محلی و لانچر را ذکر می‌کند.

همچنین، امکان سفارشی‌سازی رنگ و درخشندگی ویجت ساعت روی صفحه‌قفل را دریافت می‌کنید و منوی برق سفارشی‌سازی شده‌ی آسوس اکنون دارای گزینه‌های راه‌اندازی مجدد و خاموش کردن است، زیرا ظاهراً آن‌ها تا پیش از این وجود نداشتند. البته، تمام ویژگی‌هایی که گوگل در اندروید ۱۴ گنجانده است نیز در این به‌روزرسانی وجود دارد.

امیدواریم این خبر برای شما عزیزان، دارندگان زنفون ۱۰، خوشایند بوده باشد. با دریافت این به‌روزرسانی، از جدیدترین ویژگی‌های اندروید ۱۴ و بهبودهای نرم‌افزاری اسوس نهایت بهره را ببرید!

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.