جدیدترین مانیتور گیمینک شرکت MSI، با کیفیت تصویر فوق العاده معرفی شد

جدیدترین مانیتور گیمینک شرکت MSI با کیفیت تصویر فوق العاده معرفی شد

شرکت MSI یک مانیتور گیمینگ میان‌رده جدید به نام MAG 27C6X رو معرفی کرده که از یک پنل VA سریع استفاده میکنه. این مانیتور نه تنها کنتراست فوق‌العاده‌ی ۳۰۰۰:۱ را ارائه میده، بلکه به صورت طبیعی با نرخ به‌روزرسانی ۲۵۰ هرتز و زمان پاسخگویی ۱ میلی‌ثانیه کار میکنه.

این اقدام پس از معرفی چندین مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچی دیگر توسط MSI در سال جاری صورت میگیره. آخرین محصول معرفی شده توسط این شرکت، MAG 274URFW بود که دارای رزولوشن ۴K و نرخ به‌روزرسانی ۱۶۰ هرتزه. MAG 27C6X جدید، جایگزینی سریع‌تر اما با رزولوشن پایین‌تر محسوب میشه.

جدیدترین مانیتور گیمینک شرکت MSI با کیفیت تصویر فوق العاده معرفی شد

به طور خاص، MAG 27C6X خروجی تصویر با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل (۱۰۸۰p یا Full HD) رو ارائه میده. صفحه محصول MSI نشون میده که این مانیتور همچنین به صورت طبیعی با نرخ به‌روزرسانی ۲۴۰ هرتز و زمان پاسخگویی ۱ میلی‌ثانیه (MPRT) کار میکنه. با این حال، در صورت نیاز، امکان اورکلاک کردن آن به ۲۵۰ هرتز نیز وجود داره. علاوه بر این، MSI فناوری‌های همگام‌سازی تطبیقی و بهبود تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی رو هم در این محصول جای داده.

درضمن، MAG 27C6X از فناوری VA استفاده میکنه که کنتراست عالی رو به ارمغان میاره، اما این امر با افت دقت رنگ همراهه. در این مورد، مانیتور خمیده‌ی ۱۵۰۰R کنتراست ۳۰۰۰:۱ را ارائه میده، اما تنها ۷۷ درصد از فضای رنگ DCI-P3 رو پوشش میده. همچنین، پنل ۱۰ بیتی این محصول باید حداکثر روشنایی ۲۵۰ نیت را تأمین بکنه. در نتیجه، این مانیتور از هیچ نوع پشتیبانی HDR برخوردار نیست.

MSI در حال حاضر قیمت ۱۶۹ دلار را برای MAG 27C6X در نظر گرفته با این حال، این شرکت هنوز قیمت و زمان عرضه‌ی اون رو در بازارهای دیگر تأیید نکرده.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.