جدیدترین خودروی برقی هوآوی و BAIC بزودی عرضه میشود

جدیدترین خودروی برقی هوآوی و BAIC بزودی عرضه میشود

در نمایشگاه بین المللی موتور پکن، غرفه هوآوی و BAIC شاهد رونمایی از ستاره ای درخشان بود، Huawei-BAIC Stelato S9، جدیدترین خودروی الکتریکی لوکس این دو غول فناوری و خودروسازی. Stelato S9 دومین میوه همکاری هوآوی و BAIC در زمینه خودروهای الکتریکی پس از Aito M9 محسوب میشه و نویدبخش جهشی بلند در این عرصه‌ست.

مشخصات فنی Stelato S9 هنوز به طور کامل فاش نشده، اما زمزمه هایی از پیشرانه ای قدرتمند به گوش میرسه که نویدبخش برد مسافتی قابل توجهه. انتظار میره این خودرو به سیستم رانندگی خودکار پیشرفته مجهزه که رانندگی را به تجربه ای لذت بخش و ایمن تبدیل میکنه. امکانات رفاهی لوکس نیز از دیگر ویژگی های بارز Stelato S9 خواهد بود که آسایش و رفاه سرنشینان را در بالاترین سطح تامین میکنه.

جدیدترین خودروی برقی هوآوی و BAIC بزودی عرضه میشود

Stelato S9 در تقابل با رقبا

با ورود Stelato S9 به بازار، رقابت در میان خودروهای الکتریکی لوکس داغ تر از همیشه میشه. رقبای اصلی این خودرو شامل Tesla Model S و Nio ET7 و Xpeng P7 هستند. Stelato S9 با اتکا به قدرت نام تجاری هوآوی و BAIC، فناوری های پیشرفته و قیمت رقابتی، شانس بالایی برای تصاحب سهم قابل توجهی از این بازار پررونق داره.

نقش هوآوی در Stelato S9

نقش هوآوی در Stelato S9 فراتر از یک سرمایه گذار ساده‌ست. این شرکت چینی از تخصص خود در زمینه فناوری های ارتباطی، هوش مصنوعی و نرم افزار برای ارتقای قابلیت های این خودرو الکتریکی لوکس استفاده کرده. سیستم رانندگی خودکار، سیستم سرگرمی و اطلاعات و امکانات ارتباطی Stelato S9 تا حد زیادی مدیون نوآوری ها و خلاقیت های هوآویه.

Stelato S9، نویدبخش آینده ای روشن

رونمایی از Huawei-BAIC Stelato S9 نه تنها گامی مهم در جهت توسعه و تولید خودروهای الکتریکی لوکس محسوب میشه، بلکه نشان دهنده عزم و اراده هوآوی برای ایفای نقشی کلیدی در این صنعت نوظهوره، Stelato S9 با ترکیب فناوری های پیشرفته، طراحی زیبا و قیمت مناسب، پتانسیل تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین خودروهای الکتریکی لوکس در جهان رو داره.

جدیدترین خودروی برقی هوآوی و BAIC بزودی عرضه میشود

قیمت و زمان عرضه

طبق گفته‌ی سازنده، فروش Huawei BAIC Bluepark Stelato S9 در حدود تیر یا مرداد ۱۴۰۳ [ژوئیه یا آگوست ۲۰۲۴] در چین آغاز میشه. قیمت اولیه‌ی این مدل بین ۴۱,۴۰۰ دلار و ۶۹,۰۰۰ دلار تخمین زده شده.

هنوز هیچ اطلاعاتی مبنی بر عرضه این خودرو در بازارهای دیگر منتشر نشده.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

منبع Gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.