سری گوشی های Pura 70 هواوی جایگزین سری P: هواوی وارد می‌شود

سری گوشی های Pura 70 هواوی جایگزین سری P: هواوی وارد می‌شود

بعد از گذشت ۱۲ سال از عرضه سری گوشی های P هواوی، این شرکت تصمیم به تغییر این عنوان کرده و قرار است به زودی این سری با عنوان Pura در بازار وجود داشته باشد. جدیدترین محصولی که قرار است برای اولین بار با این عنوان معرفی شود، سری Pura 70 خواهد بود.

طبق کمپین های تبلیغاتی که هواوی برای این سری ایجاد کرده بود، شاهد عرضه گوشی های متنوع از سوی هواوی برای بازار های جهانی خواهیم بود و به احتمال زیاد شاهد ورود به برخی بازار ها به لطف دور زدن تحریم های آمریکا حاصل خواهد شد.

در این میان، گزارش های جدید نشان دهنده مشکل بزرگ هواوی برای راه اندازی خط تولید این سری از گوشی های خود است. طبق آخرین گزارش Digital Chat Station، نسخه های پرو و اولترا این سری از لحاظ تولید انبوه دچار برخی مشکلات خواهند بود.

سری گوشی های Pura 70 هواوی جایگزین سری P: هواوی وارد می‌شود

طبق آمار های به دست آمده، نمایندگی های هواوی در پایتخت چین، پیش فروش این سری را آغاز کردند و با توجه به قدرتمند بودن بازار چین و استقبال زیاد خریداران از این گوشی، هواوی دچار مشکل تامین قطعات و تحویل به موقع مرسولات خواهد بود. همچنین گفته می‌شود که هواوی قصد دارد برای خریداران نسخه اولترا این گوشی یک هدفون FreeBuds 5 هدیه دهد.

طبق اطلاعات به دست آمده و با نزدیک شدن به زمان رونمایی سری Pura 70، ویژگی های زیادی درمورد نسخه های متنوع این مدل از گوشی های هواوی به گوش می‌رسد. تاریخ ۱۸ آوریل زمان رونمایی این سری از گوشی های برند چینی خواهد بود که انتظار داریم با کلی قابلیت جدید معرفی شود.

مشخصات فاش شده از این گوشی حاکی از پیکربندی ۱۲ و ۱۶ گیگابایتی برای حافظه رم و حافظه ذخیره سازی ۱ ترابایت خواهیم بود. ماژول دوربین مثلثی شکل نیز مهم ترین مشخصه این گوشی است که در تمامی گزارش های منتشر شده در دسترس قرار گرفته است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.