تیم گوگل در حال تمرکز بروی Bard هستند

تیم گوگل در حال تمرکز بروی Bard هستند

در حال حاظر روز به روز قدرت هوش مصنوعی افزایش پیدا می کند. این وضعیت برای بسیاری از شرکت ها نگران کننده شده است، حتی Google، نیز آینده خود را در خطر می بیند.  تکنولوژی ChatGPT امروزه توانسته است از اکثر موتورهای جستجو پیشی بگیرد و بسیاری از وب سایت ها را غیرفعال کند. با این حال، شرکت گوگل از این خطر آگاه شده است و حاظر است تا اقداماتی را برای مقابله با آن انجام دهد. مطابق با اطلاعات دریافتی، این شرکت در حال تغییر ساختار بخش دستیار مجازی خود برای تمرکز بر چت ربات هوش مصنوعی Bard خود است.

تیم گوگل در حال تمرکز بروی Bard هستند

توضیحات مهمی در مورد Bard

این خبر توسط سیسی هسیائو، معاون رئیس جمهور و رئیس واحد تجاری دستیار گوگل بیان شده است. یکی از دلایل اصلی این تغییر سازمانی، تاکید بر کاهش فرآیند درخواست و علاقه مندی کاربران است. توسعه این چت ربات هوش مصنوعی پاسخ گوگل به ChatGPT است و این شرکت برنامه های بزرگی برای توسعه آن دارد و در ساخت این فناوری از واحد دستیار مجازی خود کمک می گیرد.

گوگل قصد دارد تا Bard را به تمام محصولات خود از جمله بلندگوی هوشمند Nest، تلفن‌های پیکسل و اندروید اتو اضافه کند. ممکن است حتی این شرکت در آینده ویژگی های قابل توجهی برای Bard و Google Assistant داشته باشد. در بخشی از تغییرات، دستیار معاون مهندسی گوگل جیانچانگ مائو، اخیرا بیان کرده است که، به دلایل شخصی شرکت را ترک می کند.

پیوش رنجان، معاون سابق واحد تجاری گوگل جانشینی او را به عهده خواهد گرفت. در بخشی دیگر نیز، Amar Subramanya  معاون مهندسی دستیار Google Assistant در حال حاضر تیم Bard را رهبری می‌کند. Trevor Strohman نیز قبلاً مسئولیت رهبری این فناوری را بر عهده داشت، به عنوان “مدیر ارشد فناوری Bard” ادامه خواهد داد.

تیم گوگل در حال تمرکز بروی Bard هستند

بازسازی و افزایش تمرکز در Bard بر اهمیت روزافزون هوش مصنوعی و چت بات ها در چشم انداز فناوری امروز تاکید می کند. از آنجایی که گوگل به دنبال کردن مرزهای هوش مصنوعی ادامه می دهد، واضح است که این شرکت چنین تکنولوژی را به عنوان بخش کلیدی آینده خود می بیند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.