گزارش: سری آیفون ۱۵ با بدنه تیتانومی ساخته خواهد شد

گزارش: سری آیفون ۱۵ با بدنه تیتانومی ساخته خواهد شد

با وجود اینکه سری آیفون ۱۴ در ماه گذشته رونمایی شد، حتی قبل از رونمایی این سری شاهد انتشار شایعاتی درمورد سری آیفون ۱۵ بودیم. حالا با اینکه یک سال تا رونمایی سری جدید گوشی های آیفون باقی مانده، شاهد انتشار گزارش های مختلف درمورد این گوشی هستیم. در جدیدترین گزارشات منتشر شده درمورد این دستگاه، شاهد اشاره‌ای غیر مستقیم به طراحی این دستگاه هستیم.

بر اساس آخرین گزارش ShrimpApplePro، غول کوپرتینویی در نظر دارد طراحی بسیار متفاوت نسبت به نسل فعلی آیفون ها ارائه دهد. این گزارش در توییتر به صورت آنلاین منتشر شده و گفته می‌شود از منابع نزدیک به اپل به دست آمده است. طبق گفته این منبع، اپل در نظر دارد تغییرات جزئی در ساختار و طراحی کلی آیفون ها نسبت به نسخه های قبلی ارائه دهد.

سری آیفون ۱۵ با بدنه تیتانومی

سری آیفون 15 با بدنه تیتانومی

این منبع اشاره می‌کند که سری آیفون ۱۵ دارای بدنه تیتانیومی و پنل پشتی منحنی خواهد بود. آیفون های فعلی اپل دارای حاشیه های تیز و صاف هستند و انتظار می‌رود در نسل بعدی تغییراتی در این باره ایجاد شود. منحنی بودن پنل پشتی می‌تواند استفاده از گوشی های آیفون را بهینه تر کند. همچنین نگهداری گوشی در دست می‌تواند بسیار آسان‌تر نسبت به نسل های قبلی باشد.

مدل های پرو آیفون ۱۴ از نظر طراحی عملکرد چندان چشمگیری نداشتند و توسط رسانه های زیادی مورد تعرض قرار گرفتند. حالا اپل می‌تواند از این فرصت استفاده کند و با ایجاد تغییراتی در بخش طراحی، به زیبایی های نسل بعدی اضافه کند.

اطلاعات منتشر شده فعلا به صورت یک گزارش غیر رسمی است و تا زمان رونمایی این سری حدود یکسال باقی مانده و قطعا گزارش و شایعات زیادی پیرامون سری آیفون ۱۵ به بیرون درز پیدا خواهد کرد. پس سعی کنید این اطلاعات را به صورت فهرست وار در ذهن خود نگه دارید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.