گزارش: تولید ایرپاد ارزان قیمت از اوایل سال ۲۰۲۴

تغییر سیاست در پرفروش ترین محصول اپل

گزارش: تولید ایرپاد ارزان قیمت از اوایل سال ۲۰۲۴

شرکت قدرتمند اپل، مجموعه فوق العاده خوبی از محصولات صوتی در سری ایرپاد دارد که فروش خوبی تا به امروز به ثبت رسانده است. این شرکت دائما در حال بروزرسانی این سری محصولات برای ایجاد رقابت در سطح بالا است تا بتواند سطح رقابت خود با دیگر شرکت ها را حفظ کند.

در حالی که ایرپاد های اپل جزو پرفروش ترین هدفون های بی‌سیم در بازار هستند، اما از قیمت های نسبتا بالایی برخوردار هستند و در برخی بازار ها در دسترس اکثر کاربران قرار نگرفته است. طبق گزارش های جدید، احتمال اینکه این روند از اوایل سال آینده تغییر کند، وجود دارد. بر اساس اطلاعات به دست آمده، اپل در حال آماده شدن برای رونمایی یک ایرپاد ارزان قیمت از اوایل سال ۲۰۲۴ است.

افشاگر خوش سابقه اپل (مینگ چی کو)، ادعا کرده که اپل در حال فعالیت روی یک نسخه ارزان قیمت از سری ایرپاد ها است. طبق گفته این افشاگر، محصول مورد نظر دارای قیمت پایه ۹۹ دلار خواهد بود، علاوه بر آن اپل در حال کار کردن روی نسل دوم ایرپاد مکس نیز است. اپل همیشه در کنار حفظ بازار خود، به دنبال نوآوری های هوشمندانه برای ایجاد رقابت بوده است.

تولید ایرپاد ارزان قیمت

بر اساس گفته ها، ایرپاد ارزان قیمت و نسل دوم ایرپاد مکس از سه ماهه اول و یا دوم ۲۰۲۴ در دسترس خواهد بود. این تاریخ دقیقا مصادف با رونمایی سری آیفون ۱۶ در بازار جهانی است که تغییرات عمده‌ای در طراحی و ساختار آنها شاهد خواهیم بود. به نظر می‌رسد، اپل قصد دارد چند محصول شگفت انگیز را در اوایل سال ۲۰۲۴ به نمایش بگذارد.

چالش تولید ایرپاد ارزان قیمت

در حال حاضر، ارزان ترین مدل ایرپاد، نسل دوم است که دارای قیمت پایه ۱۲۹ دلاری است. این در حالی است که مدل جدیدتر یعنی نسل سوم با قیمت ۱۶۹ دلار معرفی شده است که دارای درگاه لایتنینگ است. نسخه MagSafe این ایرپاد نیز با قیمت پایه ۱۷۹ دلار در بازار به فروش می‌رسد.

تمامی این ها، در حالی است که نسل دوم ایرپاد با تخفیفات اعمال شده، با قیمت ۹۹ دلار به فروش می‌رسد. این رنج قیمتی می‌تواند ارزان ترین ایرپادی که قرار است توسط این شرکت معرفی شود را به یک چالش بکشد. بخاطر همین بسیار هیجان انگیز خواهد بود تا شاهد یک مهندسی توسط اپل برای فروش هر دو محصول در بازار باشیم.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.