تغییرات جدید نمایشگر سری گلکسی S24 سامسونگ : ناهماهنگی رسانه‌ای

تغییرات جدید نمایشگر سری گلکسی S24 سامسونگ : ناهماهنگی رسانه‌ای

پرچمداران جدید سامسونگ با عنوان S24 روانه بازار شده است که طرفداران خود را به وجد آورده است. در کنار طراحی زیبا، شاهد اضافه شدن قابلیت های جدید دیگری مانند هوش مصنوعی و ادغام آن با تمامی بخش های این سری هستیم که نسل جدید گوشی های هوشمند را به وجود آورده است.

بعد از اینکه سری گلکسی S24 روانه بازار شده است، بررسی های زیادی روی هر سه نسخه این نسل از پرچمداران سامسونگ انجام گرفت و شاهد معایب و مزایای بسیار زیادی از این سری بودیم. مهم ترین فاکتور در تمامی بررسی ها درمورد نمایشگر گلکسی S24 بود.

این نسخه پر نور ترین گوشی حال حاضر دنیا محسوب می‌شود و از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است. بررسی های مورد نظر نشان از تغییر کیفیت در روشنایی و رنگبندی محتوای نشان داده شده توسط نمایشگر سری گلکسی S24 سامسونگ است.

تولید رنگ های با کیفیت و گاها بی کیفیت مهم ترین عامل انتشار گزارش های مختلف علیه جدیدترین گوشی های سامسونگ بود که بلافاصله با واکنش تند و سریع این شرکت کره‌ای همراه بود. سامسونگ در جدیدترین بیانیه خود اعلام کرد، هیچگونه کم کاری در تولید و ارائه خدمات در محصولات این شرکت نبوده و همواره شرکت کره‌ای به تمامی تعهدات خود پایبند خواهد بود.

به زبان ساده، اکثر بلاگر ها و افراد حوزه تکنولوژی، نمایشگر گلکسی S24 را نسبت به نسل قبل بی کیفیت می‌دانستند که سامسونگ اعلام کرد چنین نبوده و این تغییرات یکی از سیاست های این شرکت کره‌ای محسوب می‌شود که در سال ۲۰۲۴ در اکثر محصولات جدید پیاده سازی خواهد شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.