تصاویر واقعی گوشی سامسونگ گلکسی S24 اولترا پیش از رونمایی رسمی فاش شدند

سامسونگ گلکسی S24 اولترا با حاشیه های بسیار نازک و طراحی فوق العاده تمیز در زندگی واقعی

سامسونگ گلکسی S24 اولترا به دفعات زیاد به صورت آنلاین ظاهر شده و تقریبا همه چیز درباره آن می‌دانیم، بجز قیمت رسمی. البته سامسونگ، مانند هر سال و هر سازندهٔ دیگری، چند کارت برنده برای رو کردن نگه می‌دارد، اما اگر مشتاق دیدن ظاهر این گوشی در عکس‌های واقعی بوده‌اید، حالا به آرزویتان رسیده‌اید.

نمایشگر تخت و طراحی آشنا اما شیک

این بار سامسونگ گلکسی S24 اولترا در قالب یک دستگاه قابل استفاده لو رفته است. عکس‌های واقعی که به دستمان رسیده، گوشی را در رنگ خاکستری نشان می‌دهند و تمام شایعات قبلی را تأیید می‌کنند. اول نگاهی به عکس‌ها بیاندازیم و بعداً در مورد مواردی که متوجه شده‌ایم صحبت می‌کنیم.

سامسونگ گلکسی S24 اولترا

همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید، گلکسی S24 اولترا دقیقاً شبیه گوشی‌های قبلی به نظر می‌رسد. با این حال، تفاوت اصلی اینجاست که پنل جلویی اکنون یک نمایشگر تخت با حاشیه‌های بسیار نازک در کناره‌ها دارد. این ممکن است مانند یک پسرفت به نظر برسد، اما در واقع، یک نمایشگر تخت بسیار بهتر و بادوام‌تر است. علاوه بر این، دیگر نیازی به استفاده از محافظ‌های صفحه گران‌قیمت ندارید که فقط با استفاده از نور UV و چسب مایع قابل نصب هستند.

روراست شدن سامسونگ گلکسی S24 اولترا با نمایشگر تخت

صادقانه بگوییم، پشت گلکسی S24 اولترا هم داستان متفاوتی را روایت نمی‌کند. سامسونگ همچنان به استفاده از روکش مات در پشت ادامه می‌دهد و این به گوشی حس پریمیومی می‌دهد. این گوشی قرار است این بار دارای یک قاب تیتانیومی باشد، بنابراین بسیار سبک‌تر از نسل قبلی خواهد بود و باید دوام بیشتری هم داشته باشد.

این تصاویر بیش از هر چیز نشان می‌دهند که سامسونگ تغییرات زیادی در ظاهر گوشی ایجاد نکرده است و بسیاری از ما مشکلی با نحوهٔ طراحی گلکسی S24 اولترا نداریم. حداقل من با تمام طراحی و ظاهر گوشی مشکلی ندارم و فکر می‌کنم می‌توانم همین حرف را دربارهٔ بسیاری از افراد دیگر هم بزنم.

سری گلکسی S24 در اواخر همین ماه، در ۱۷ ژانویه، رسماً معرفی خواهد شد. انتظار می‌رود در روزهای آینده اطلاعات زیادی منتشر شود و مطمئناً ما تمام جزئیات و اطلاعات جدید دربارهٔ این گوشی را به شما اطلاع خواهیم داد. با تکنودات هرماه باشید

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.