تصاویر پوکو F6 و X6 Neo فاش شد: قاتل پرچمداران با قیمتی رقابتی!

تصاویر پوکو F6 و X6 Neo فاش شد: قاتل پرچمداران با قیمتی رقابتی!

پس از عرضه جهانی پوکو X6 در ماه ژانویه، اطلاعات جدیدی منتشر شد که شرکت POCO در حال حاظر آماده شده است تا دو محصول بسیار خاص را ارائه بدهد. نام این دو دستگاه پوکو F6 و X6 Neo است که برای اولین بار در بازار هند معرفی می شوند. همچنین، در اوایل ماه نوامبر شایعاتی درمورد این محصولات ارائه شده بود که، در واقع اطلاعات مدل X6 محسوب می شدند.

پوکو F6

اطلاعات مربوط به پوکو F6 و X6 Neo

اطلاعات موجود نشان می دهد که پوکو F6 در بازار جهانی به عنوان جایگزین ردمی نوت ۱۳ توربو عمل شناخته خواهد شد. طبق ادعا های منابع این شرکت در هر دو مدل از پردازنده SM8635، که یک پردازنده جدید از کوالکام است استفاده خواهد کرد. انتظار می‌رود این چیپست در طیف عملکردی بین اسنپدارگون ۸ نسل ۲ و نسل ۱ قرار بگیرد. زمانی که برای عرضه این دستگاه در نظر گرفته شده است جولای ۲۰۲۴ می باشد.

پوکو F6

همچنین، سیاست عرضه محصولات شیائومی به شکلی است که احتمال دارد پوکو F6 فقط در هند عرضه کند و سایر بازارها سودی نداشته باشند. از سوی دیگر، انتظار می رود X6 Neo در اوایل ماه آینده آماده عرضه باشد. این مدل نیز معادل جایگزین ردمی نوت ۱۳R پرو بازطراحی شده باشد. علاوه براین، انتظار می رود این مدل نیز با پردازنده مدیاتک دایمینستی ۶۰۸۰، باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی و نمایشگر امولد ۱۲۰ هرتزی عرضه شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع notebookcheck

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.