تصاویر لو رفته شماتیک آیفون ۱۶ پرو از جزء جدید طراحی خبر میدهد

تصاویر لو رفته شماتیک آیفون ۱۶ پرو نشان می‌دهد این گوشی ممکن است به دکمه‌ای اختصاصی برای عکاسی و فیلمبرداری مجهز شود. این دکمه که “Capture Button” نامیده می‌شود، در سمت چپ فریم گوشی و بین دکمه‌های تنظیم صدا قرار گرفته است.

دکمه شاتر می‌تواند برای عکسبرداری، فیلمبرداری و ضبط زوم اپتیکال استفاده شود. این دکمه می‌تواند عملکردهای دیگری مانند فعال کردن حالت پرتره یا اسلوموشن، تغییر بین دوربین‌های مختلف و تنظیم فوکوس را نیز داشته باشد. دکمه شاتر فیزیکی، استفاده از دوربین را در حالت‌های مختلف آسان‌تر و سریع‌تر خواهد کرد، به خصوص برای کاربرانی که با یک دست از گوشی استفاده می‌کنند.

 

تصاویر لو رفته شماتیک آیفون 16 پرو

تغییرات دیگر بر اساس تصاویر لو رفته شماتیک آیفون ۱۶ پرو

  • نمایشگر: تصاویر شماتیک نشان می‌دهد که آیفون ۱۶ پرو ممکن است از نمایشگر بزرگ‌تر و حاشیه‌های باریک‌تر نسبت به نسل قبلی خود استفاده کند.
  • دوربین سلفی: احتمالاً این گوشی از دوربین سلفی زیر نمایشگر استفاده خواهد کرد که فضای بیشتری برای نمایشگر فراهم می‌کند.
  • پورت شارژ: احتمالاً آیفون ۱۶ پرو از پورت USB-C به جای پورت Lightning استفاده خواهد کرد که با سایر دستگاه‌های اپل مانند iPad Pro و MacBook Pro سازگار است.

انتظار میرود این گوشی در اواخر سال ۲۰۲۴ رونمایی شود. البته هنوز اطلاعات دقیقی از طرف اپل ارائه نشده است و باید منتظر اخبار رسمی برای اطمینان از صحت تصاویر لو رفته شماتیک آیفون ۱۶ پرو باشیم.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.