تسلا سایبرتراک در چین: رونمایی همزمان در ۸ شهر

تسلا سایبرتراک در چین: رونمایی همزمان در ۸ شهر

تسلا رسماً آغاز تور سراسری سایبرتراک در ۸ شهر بزرگ چین، از جمله شانگهای و پکن را اعلام کرد. این تور که قرار است از اواخر ژانویه ۲۰۲۴ آغاز شود، به طور همزمان هشت سایبرتراک را رونمایی خواهد کرد. این حرکت یک اقدام از سوی تسلا برای افزایش آگاهی از برند و نمایش وانت برقی منحصر به فرد خود به مخاطبان گسترده تر است.

هشت سایبرتراک به طور همزمان در شانگهای، پکن، شنژن، چنگدو، نانجینگ، هانگژو، سیان و چونگ رونمایی خواهند شد.

سایبرتراک

در حالی که تسلا به طور موقت سفارشات سایبرتراک را در سال ۲۰۲۲ به حالت تعلیق درآورد و تنها گزینه “دریافت به‌روزرسانی‌ها” را در وب‌سایت رسمی خود ارائه می‌داد، تور سراسری آینده فرصتی را برای خریداران بالقوه و علاقه‌مندان فراهم می‌کند تا سایبرتراک را به صورت حضوری مشاهده کنند.

طراحی متمایز سایبرتراک با بدنه فولاد ضد زنگ و اندازه غیرمتعارف، سوالاتی را در مورد قانونی بودن آن در جاده‌های چین مطرح کرده است، نگرانی که پیش از این توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، تأیید شده بود. با این وجود، این تور به عنوان یک حرکت استراتژیک برای ارتقای دید برند و ایجاد هیاهو در اطراف خودروی برقی پیشگام آن عمل می‌کند.
سایبرتراک

سایبرتراک چهار سال پیش معرفی شد و اولین تحویل آن در ۱ دسامبر ۲۰۲۳ در گیگافکتوری آستین در تگزاس، آمریکا انجام شد. با ارائه چندین مدل، از جمله مدل دیفرانسیل عقب با قیمت پایه ۶۰۹۹۰ دلار (۴۳۷۰۰۰ یوان)، مدل چهارچرخ محرک با قیمت ۷۹۹۹۰ دلار (~ ۵۷۴۰۰۰ یوان) و مدل قدرتمند با قیمت ۹۹۹۹۹ دلار (~ ۷۱۷۰۰۰ یوان)، تسلا هدف تأمین سلیقه‌های متنوع مشتریان را دارد. هر مدل از مشخصات چشمگیر، از زمان شتاب تا سرعت نهایی، برخوردار است که سایبرتراک را به انتخابی جذاب برای علاقه‌مندان به خودروهای برقی تبدیل می‌کند.

از نظر ویژگی‌ها، سایبرتراک یک فضای داخلی جادار و باهوش ارائه می‌دهد که دارای یک صفحه لمسی ۱۸.۵ اینچی در جلو و یک صفحه لمسی ۹.۴ اینچی در عقب است. رابط کاربری نوآورانه، پد شارژ بی‌سیم تلفن همراه، رابط USB-C ۶۵W و سوکت ۱۲۰V/۲۴۰V تجربه رانندگی کلی را بهبود می‌بخشد.
سایبرتراک

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.