طراحی تکراری در مک‌بوک‌های جدید اما با تراشه M3

طراحی تکراری در مک‌بوک‌های جدید اما با تراشه M3

چند هفته قبل تقریبا قبل از معرفی آیفون ۱۵ توسط شرکت Apple، ادعا شده بود که ممکن است در سه ماهه آخر سال جاری رویدادی برای محصولات جدید برگذار شود. هدف از این رویداد معرفی نسخه های جدید آیپدها و مک های با تراشه M3 بود اما به دلایلی این موضوع تا سال آینده موکول شد. طبق پیش بینی کارشناسان، اولین مک بوک با تراشه جدید امسال آینده عرضه خواهد شد.

تراشه M3

مشخصات مهم در مورد تراشه M3

تراشه M3 یکی از اساس مهم برای مک‌بوک‌های جدید اپل در سال آینده خواهد بود، زیرا عملکرد و کارایی قابل‌توجهی را به ارمغان می‌آورد. اپل مک بوک ایر جدید ۱۵ اینچی را در ماه ژوئن در رویداد WWDC 2023 خود معرفی کرد. احتمالاً برای این شرکت خیلی زود است که دستگاه را با یک تراشه جدید به روز کند. اکنون، بر اساس افشای جدیدی که توسط DigiTimes به اشتراک گذاشته شده است، مک بوک های جدید در مسیر عرضه در سال آینده هستند.

همچنین، تخمین زده می شود که بازار نوت بوک در سال آینده با عرضه محصولات جدید و کاهش تدریجی تورم رشد ۴.۲ درصدی را تجربه کند. این بدان معناست که مدل های جدید ممکن است شاهد افزایش فروش در سال آینده باشد، که اگر اپل این تراشه را به جای امسال معرفی کند، ممکن است یک سال دیگر باشد. همچنین نشان می‌دهد که فروش مک‌بوک‌های اپل ممکن است امسال کاهش یابد زیرا مشتریان منتظر محصولات بعدی اپل هستند.

تراشه M3

زمان احتمالی عرضه مک بوک ایر با این تراشه M3

اپل در اوایل سال آینده یک مک بوک ایر و پرو ۱۳ اینچی با تراشه M3 را معرفی خواهد کرد. این امر می تواند عرضه تراشه های M3 Pro و M3 Max اپل را برای مدل های ۱۴ اینچی و ۱۶ اینچی مک بوک پرو رده بالا از مسیر خارج کند. این شرکت ممکن است مدل های پیشرفته مک بوک پرو خود را در اواسط سال ۲۰۲۴ معرفی کند. البته، تراشه این شرکت نقطه برجسته مدل های جدید مک بوک ایر اپل خواهد بود، زیرا عملکرد محاسباتی و گرافیکی بهتری را ارائه می دهد و در عین حال انرژی کمتری مصرف می کند.

مدل های جدید مک بوک ایر با این تراشه طراحی مشابه مدل های فعلی خواهند داشت. زیرا این شرکت به تازگی پوسته بیرونی خودرو را به روز کرده است. با این حال، این شرکت ممکن است ما را با چند پورت اضافی غافلگیر کند. این احتمال نیز وجود دارد که اپل مدل های جدید را در رویداد بهاری خود در ماه مارس و می رونمایی کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.