تبلیغات ۵۰ دلاری سامسونگ برای پیش خرید گلکسی S24 همچنان ادامه دارد

سامسونگ
تبلیغات ۵۰ دلاری سامسونگ برای پیش خرید گلکسی S24 همچنان ادامه دارد

 

رویداد ۱۷ ژانویه گلکسی S24 به سرعت نزدیک می شود و سامسونگ ایالات متحده در حال رزرو برای سه گانه آینده است. سامسونگ هیچ مشخصاتی را به طور رسمی فاش نکرده است (به غیر از برنامه اش برای تمرکز بر عملکرد، کیفیت و هوش مصنوعی مولد)، که آن هم فعلا یک تبلیغ اولیه است و اساساً در این مرحله یک سنت است – این کار را برای سری S21، سپس سری S22 و سری S23 انجام داد.

طبق گفته سامسونگ ایده بسیار ساده است – این فرم را با نام، ایمیل و شماره تلفن خود پر کنید و با راه اندازی Galaxy S24 trio مبلغ ۵۰ دلار اعتبار سامسونگ دریافت خواهید کرد. توجه: اعتبار را نمی توان برای هزینه تلفن اعمال کرد، اما می توانید مثلاً یک وسیله جانبی برای آن انتخاب کنید. هیچ تعهدی برای خرید هیچ چیز، هیچ سپرده یا هر چیز دیگری وجود ندارد – این فقط ثبت نام برای یک ایمیل “به من یادآوری کن” و دریافت یک جایزه کوچک برای آن است.

 

 

هر چند اینجا یک چیز جالب است. در این صفحه آمده است: «وقتی جدیدترین گوشی گلکسی را پیش‌سفارش می‌کنید، رزرو کنید تا ۵۰ دلار اعتبار Samsung تا ۱۰۲۰ دلار پس‌انداز کنید.»

۱۰۲۰ دلار پس انداز احتمالاً شامل اعتبار خرید و فروش می شود و احتمالاً فقط با گران ترین مدل، یعنی Samsung Galaxy S24  اولترا قابل دستیابی است. Samsung در مورد قیمت رسمی گوشی های جدید صحبت می کند، بنابراین ما نمی دانیم که این از نظر هزینه نهایی به چه معناست.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.