تبلت آیپد پرو اپل با صفحه نمایش اولد مات عرضه می شود: تغییر در استاندارد های جهانی!

تبلت آیپد پرو اپل با صفحه نمایش اولد مات عرضه می شود: تغییر در استاندارد های جهانی!

اخیرا، طی خبرهایی مبنی بر عرضه تبلت آیپد پرو اپل با صفحه نمایش اولد مات، در اواخر این ماه معرفی منتشر شد، که می تواند مبنای اصلی ارائه محصولات خاص باشد. علاوه بر انجام چند اصلاح مهم در طراحی داخلی و زاویه دوربین جلو دستگاه، Apple همچنین قصد دارد خط تولید این مدل را ارتقا بدهد. با این حال، تفاوت های قابل توجه در شکل ظاهری تنها ایراد مهم آن نمی باشد. اگرچه نمایشگر اولد مات، جذابیت خوبی را القا می دهد، اما این طرح بسیار شبیه به شیشه‌ای با بافت نانو است که قبلا عرضه شده بود.

نسبت به این خبر بسیاری از رسانه ها واکنش های متفاوتی داشتند، و ادعا شد که صفحه نمایش جدید دارای حالت مات با پوشش نانوبافت خواهد بود. این نشان دهنده جاه طلبی شرکت برای فروش یک مدل گران قیمت به مشتریان است. استراتژی اپل چندان بی شباهت به عرضه اخیر Valve توسط استیم نیست، که در آن برند علاوه بر پنل براق، یک نسخه مات نیز ارائه کرد.

تبلت آیپد پرو اپل با صفحه نمایش اولد مات

اطلاعات موجود درباره تبلت آیپد پرو اپل با صفحه نمایش اولد مات

همچنین، مشخصات دیگری منتشر شد که نشان می دهد، ممکن است تبلت آیپد پرو اپل با صفحه نمایش اولد مات با درجه های -۴ تا +۲۹ عرضه شود. ویژگی های این پنل بدین شکل خواهد بود که از انعکاس نور جلوگیری می کند و حس لمس نرمی را دارد. با توجه به اینکه کاربران هنرمند اغلب از این نسخه استفاده می کنند، قابلیت های جدید ارزش خرید محصول را افزایش بدهد.

مدل‌های جدید قرار بود در ۲۶ مارس این ماه توسط این شرکت عرضه شوند، اما به نظر می‌رسد که ممکن است یک تاخیر کوچک وجود داشته باشد که تا ماه آینده ادامه یابد.

تبلت آیپد پرو اپل با صفحه نمایش اولد مات

محافظ‌های صفحه مات برای مدل‌های اصل در حال حاظر توسط فروشگاه های لوازم جانبی ارائه می شوند. علاقه مندان می توانند به همراه استفاده از قلم اپل حس کاربری نزدیک به نوشتاری کاغذ را دریافت نمایند. همچنین، ممکن است طی ماه های آینده تمامی قابلیت های جدید برای سری آی‌پد ایر نیز ارائه شود.

همان طور که در مقاله های گذشته اعلام کردیم، آیفون ۱۷ نیز دارای فناوری ضد انعکاس خواهد بود، اما هنوز معلوم نیست طرح آن مات است یا نه. در اصل ویژگی جدید تبلت آیپد پرو اپل با صفحه نمایش اولد مات کاملا مشابه سری گلکسی اس ۲۴ است، و پوشش ضد انعکاس روی نمایشگر صرفاً برای کاهش میزان برگشت نور کار می کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.