تاریخ برگزاری رویداد Apple WWDC 2024 اپل به طور رسمی اعلام شد: معرفی آیفون ۱۶!

تاریخ برگزاری رویداد Apple WWDC 2024 اپل به طور رسمی اعلام شد: معرفی آیفون ۱۶!

همان طور که دیده شد، مثل همیشه طی کنفرانس سالانه توسعه دهندگان در سراسر جهان اپل در ۲۶ مارس ۲۰۲۴، به طور رسمی برگزار شد. مطابقت این جشنواره شرکت Apple اعلام کرد که از تاریخ ۱۰ ژوئن تا ۱۴ ژوئن، در رویداد Apple WWDC 2024 اپل حضور کامل دارد و فرصتی برای آشنایی با جدیدترین پیشرفت ها در محیط نرم افزاری را برای کاربران ارائه می دهد.

بدون شک مشارکت جهانی کاملا در قالب آنلاین خواهد بود که کاربران را قادر می سازد به سخنرانی اصلی گوش دهند و در تمام طول هفته مطالب را دریافت کنند. این رویداد شامل کنفرانس‌های ویدئویی، فرصت‌هایی برای صحبت با طراحان و توسعه‌دهندگان می باشد که فرصتی برای آشنا شدن عوامل اصلی اپل به علاقه مندان داده می شود.

رویداد Apple WWDC 2024 اپل

جزئیات قابل توجه رویداد Apple WWDC 2024 اپل

در ۱۰ ژوئن، اپل پارک علاوه بر کنفرانس مجازی، یک رویداد حضوری منحصر به فرد را نیز برگزار می کند. تمامی کاربران علاقه مند می توانند در وب سایت و برنامه Apple Developer درخواست حضور خود را ارسال کنند. شرکت کنندگان در این رویداد خصوصی این شانس را خواهند داشت که با اعضای تیم اپل تعامل داشته باشند، و با جدیدترین محصولات آشنا شوند.

رویداد Apple WWDC 2024 اپل قرار است به عنوان یک مکان مرکزی برای آشنایی با آخرین نسخه های سیستم عامل این شرکت عمل کند. البته بیشتر کاربران پیش بینی می کنند که طی این همایش از جدیدترین نسخه سیستم عامل های iOS، iPadOS، macOS، watchOS tvOS و visionOS رونمایی شود.

رویداد Apple WWDC 2024 اپل

علاوه بر این، در طول این کنفرانس به کاربران دسترسی کاملی به ابزارها، چارچوب ها و ویژگی های پیشرفته داده می شود تا بازی ها و برنامه های برجسته تری برای این سیستم عامل تولید کنند. مخاطبان توسعه دهنده می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و به‌روزرسانی‌های مربوط به رویداد Apple WWDC 2024 اپل، وب‌سایت خود شرکت مراجعه نمایند.

همچنین، چالش دانشجویی سوئیفت یکی از تلاش های مداوم اپل برای حمایت از نسل آینده است. برندگان این چالش، که در ۲۸ مارس مشخص شدند، این فرصت را خواهند داشت تا در رویداد زنده در اپل پارک برای یک جایگاه ارزنده رقابت کنند. برای این ماجراجویی سه روزه منحصر به فرد در کوپرتینو، جایی که دفتر مرکزی قرار دارد، پنجاه برنده برجسته انتخاب خواهند شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.