به روز رسانی بتای واتساپ برای رفع باگ مهم دوربین

به روز رسانی بتای واتساپ برای رفع باگ مهم دوربین

اخیراً طی گزارش های ارسالی یک به‌روزرسانی جدید برای نسخه بتای اندروید WhatsApp (۲.۲۴.۲.۲۰) منتشر شد که مطابق توضیح این برنامه این آپدیت برای رفع یک باگ بزرگ دوربین است. این اشکال در به‌روزرسانی قبلی شناسایی شده بود، مانع از راه‌اندازی دوربین در برنامه توسط کاربران شده بود. به ویژه در هنگام تلاش برای گرفتن و اشتراک گذاری مستقیم عکس ها یا فیلم ها از طریق چت واتساپ یا برگه به ​​روز رسانی مشکل داشت.

واتساپ

راه‌حل واتساپ برای رفع باگ

بسیاری از کاربرانی که نسخه بتا را تست کرده بودند گزارش دادند که هر بار که می‌خواستند از ویژگی دوربین استفاده کنند، با پیام خطایی مواجه شدند که به آنها توصیه می‌کرد دستگاه را مجددا راه‌اندازی شود. با این حال، راه اندازی مجدد تلفن یا بستن اجباری برنامه مشکل را حل نمی کند. این مشکل دائمی مانع از تجربه کاربر می شود، زیرا ضبط و به اشتراک گذاری محتوای بصری یکی از جنبه های کلیدی تجربه این برنامه است.

واتساپ با تشخیص جدی بودن این مشکل به سرعت روی راه حلی کار کرد. به‌روزرسانی جدید که در فروشگاه Google Play موجود است، نه تنها باگ‌ها را رفع می‌کند، بلکه یک ویژگی جدید و هیجان‌انگیز اشتراک‌گذاری فایل را نیز به ارمغان می‌آورد که به کاربران امکان می‌دهد فایل‌ها را با افراد نزدیک به اشتراک بگذارند. این افزونه عملکرد برنامه را بهبود می بخشد و اشتراک گذاری فایل را آسان تر و کارآمدتر می کند.

واتساپ

برای جلوگیری از اختلال در عملکرد دوربین، مهم است که کاربران، به ویژه آنهایی که ویژگی به روز رسانی خودکار را فعال کرده اند، این آخرین نسخه بتا را دانلود و نصب کنند. این به‌روزرسانی تجربه‌ای روان‌تر و بی‌عیب‌تر را ارائه می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد از دوربین استفاده کنند و رسانه‌ها را همانطور که در نظر گرفته شده به اشتراک بگذارند.

همچنین، واتساپ در حال کار بر روی رفع اشکالات دوربین و معرفی ویژگی های جدید است. اخیراً، آن‌ها ویژگی‌های کانال خود را با چهار مورد جدید، از جمله پیام‌های صوتی، نظرسنجی، ادمین‌های متعدد و امکان اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌های وضعیت داخل برنامه خود با فالوورها افزایش دادند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.