به‌روزرسانی ۱.۳۲ بازی رد دد ردمپشن ۲ به همراه قابلیت های جدید عرضه شد: پشتیبانی کامل!

به‌روزرسانی ۱.۳۲ بازی رد دد ردمپشن ۲ به همراه قابلیت های جدید عرضه شد: پشتیبانی کامل!

به تازگی نسخه جدیدی از به‌روزرسانی ۱.۳۲ بازی رد دد ردمپشن ۲ توسط Rockstar Games منتشر شد که شامل پیشرفت‌های مخصوص رایانه‌های شخصی و همچنین اصلاحات و بهبودهای پایداری بود. تمامی پلتفرم ها از این آپدیت برخوردار هستند و می توانند آن را دریافت کنند.

آخرین به روز رسانی این بازی در سپتامبر ۲۰۲۲ ارائه شد که شامل قابلیت FSR 2.0 بود. پس از یک سال و نیم، آخرین نسخه موجوئ دارای پشتیبانی از فناوری ارتقاء مقیاس AMD است. این آپدیت جدید علاوه بر افزایش قدرت، سازگاری با HDR10+ را نیز اضافه می‌کند که برروی سطوح روشنایی و کنتراست بیشتر و رنگ‌های واقعی تمرکز دارد.

red dead-2

ویژگی های به‌روزرسانی ۱.۳۲ بازی رد دد ردمپشن ۲

جالب است بدانید که راکستار، در حال آماده‌سازی برای انتشار یک پچ کامل نسل بعدی برای این بازی با توجه به انتشار آخرین به‌روزرسانی عنوان می باشد. تنها چیزی که در حال حاضر می‌توانیم امیدوار باشیم این است که نسخه‌ای از نسل فعلی شاهکار منتشر شود. همچنین، علاوه بر رفع سایر باگ‌ها، به‌روزرسانی ۱.۳۲ بازی رد دد ردمپشن ۲ چند مشکل مهم را نیز برطرف می‌کند.

در سال ۲۰۱۸ که این بازی برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه شد، به عنوان یکی از بهترین های عناوین ساخته شده در تاریخ شناخته می شد. در سال ۲۰۱۹، شرکت نسخه ای را برای رایانه شخصی عرضه کرد. به شکل کلی، بازی دارای چند نقص جزئی بود، اما آنها مانند لکه های کوچکی بر روی یک چهره فوق العاده زیبا هستند.  آنها به سادگی به عنوان یادآوری هستند که هیچ چیز در این دنیا بی عیب نیست.

red dead-3

همه جنبه دنیای وسترن غرب را می توانید طی فضای زیبای این بازی تجربه کنید. در بخش اول به عنوان یک جنایتکار و باندش تور آمریکا را در تلاش برای فرار از قانون به اندازه کافی برای جمع آوری پول نقد لازم برای ناپدید شدن برای همیشه در آمریکا می کنند. همچنین، در طول بازی کاملا، یک داستان حماسی، جذاب و فریبنده را با ژانر جهان باز دریافت خواهید کرد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.