بهترین پرینترهای خانگی (خرداد ۱۴۰۳)

بهترین پرینترهای خانگی (خرداد ۱۴۰۳)

احتمالاً شما هم جرو کسانی هستید که در فعالیت های اداری و داشنگاهی خود نیاز به یک پرینتر سازگار هستید تا خواسته ها را برآورده کند. ممکن است اعضای خانواده گاهی نیاز به چاپ مقالات یا گزارش های طولانی یا کپی اسناد برای امضا داشته باشند. قابلیت‌های خوب یک دستگاه خود این امکان را می دهد که بتوانید کار خود را به سرعت و به طور مؤثر دیجیتالی انجام دهید و هزینه اضافی برای چاپ اطلاف نشود.

برای همین در این پست ویژه تلاش کرده‌ایم بهترین پرینترهای خانگی نسبت به نیازهای هر کاربر با گزینه‌های متفاوت و عالی ارائه دهیم. علاوه بر این، می‌توانید نسبت به موارد موجود برترین انتخاب را برای فعالیت های متعددی به کار ببرید.

 

۱. پرینتر اپسون EcoTank Photo ET-8500

با توجه به تست های گوناگون و متعددی که برروی اپسون EcoTank Photo ET-8500 انجام شد، این دستگاه همه کاره نتایج خیره کننده را ارائه می دهد. البته این نسخه ارزان‌تر از مدل پرچم‌دار ET-8550 شرکت Epson است اما هر دو پرینتر عالی هستند، اما تنها بخش کوچکی از تفاوت های موجود در سازگاری با کاغذهای با فرمت گسترده تا ۱۳×۱۹ دیده می شود.

اگر هدف اصلی شما چاپ اسناد باشد، ممکن است نسخه‌های با قیمت معقول‌تری را پیدا کنید که به همان اندازه خوب هستند.

از نظر چاپ، مدل ET-8500 عکس هایی با جزئیات استثنایی و اسناد واضح و با کیفیت بالا ارائه می دهد. حداکثر ۱۵ صفحه سیاه یا ۱۰ صفحه رنگی در دقیقه چاپ می کند. این دستگاه همانطور که از نامش پیداست یک سوپر تانک است و به جای کارتریج از مخزن جوهر قابل شارژ مجدد استفاده می کند. شما می توانید هزاران صفحه را با یک مخزن پر چاپ کنید و جوهر پر کردن مجدد قیمت مناسبی دارد، بنابراین نگران هزینه های گران قیمت مالکیت نخواهید بود.

علاوه بر این، حتی کسانی که به فن آوری آشنایی ندارند، می توانند به راحتی مخزن را دوباره پر کنند. از آنجایی که می تواند حتی کوچکترین جزئیات را بگیرد، اسکنر تخت برای دیجیتالی کردن تصاویر به خوبی عمل می کند. با این حال، به دلیل اینکه فاقد تغذیه خودکار است، پردازش اسناد چند صفحه ای نیاز به اسکن دستی هر صفحه دارد.

 

۲. پرینتر اپسون EcoTank ET-3850

 

اگر تنها به چاپگر نیاز دارید که در فعالیت های چاپ اسناد و وظایف اداری استاندارد عملکرد خوبی داشته باشد، اپسون EcoTank ET-3850 را تهیه کنید. مانند نسخه ET-8500، این یک مدل جوهر افشان رنگی همه‌جانبه است که می‌توان آن را دوباره پر کرد، که آن را به گزینه‌ای فوق‌العاده برای کاربرانی می کند که به دنیال نسخه ای ارزان قیمت هستند.

حداکثر پانزده صفحه سیاه یا هفت رنگی را می توان در یک دقیقه با اسناد سیاه و رنگی نسبتا واضح چاپ کرد. از آنجایی که این نسخه نسبت به ET-8500 بیشتر یک چاپگر همه منظوره است تا یک چاپگر عکس، تصاویر چاپ شده مناسب به نظر می رسند اما به اندازه تصاویر چاپ شده روی آن جزئیات یا پر جنب و جوش نیست.

همچنین، با پشتیبانی از Mopria Print Service و Apple AirPrint و گزینه های اتصال اترنت، USB و Wi-Fi، چاپ برای همه افراد قابل اجرا است. اسکن های با کیفیت بالا توسط اسکنر تولید می شوند و اسناد طولانی و چند صفحه ای را می توان به طور خودکار با استفاده از فیدر پردازش کرد. اگرچه سرعت پردازش ADF به سه صفحه در دقیقه محدود شده است، اما باز هم سریعتر از اسکن دستی هر صفحه است.

علاوه براین می توانید با برنامه Epson در تلفن هوشمند خود چاپ، اسکن، کپی و انجام عملیات تعمیر و نگهداری را انجام دهید.

 

۳. پرینتر Brother MFC-J4335DW

بهترین چاپگر برای مصارف خانگی در دسته متوسط که طی تست های گوناگون توانست نتایج خوبی دریافت کند Brother MFC-J4335DW می باشد. با مجموعه ای از کارتریج های کامل، این چاپگر جوهر افشان همه کاره می تواند تا ۲۲۰۰ صفحه سیاه و ۸۰۰ صفحه رنگی را چاپ کند. اگر می خواهید جوهر با دوام بیشتری داشته باشید، می توانید کارتریج های XL را با بازده بالا خریداری کنید.

بازده صفحه آن برای چاپگرهای مبتنی بر کارتریج سنتی‌تر واقعاً چشمگیر است، با این حال هرگز مانند مدل‌های پرچمدار به هزینه چاپ یا بازده صفحه یک چاپگر سوپرتانک نزدیک نمی‌شود. اگرچه بزرگترین طیف رنگ یا بهترین دقت رنگ را ندارد، اسناد سیاه و رنگی با کیفیت بالا تولید می کند. با این وجود، تصاویر چاپ شده بسیار دقیق به نظر می رسند و برای استفاده معمولی به اندازه کافی خوب هستند.

پس از مقداردهی اولیه، یک صفحه را به سرعت چاپ می کند و برای اسناد طولانی تر، می تواند تا ۱۷ صفحه سیاه یا ۱۵ صفحه رنگی در دقیقه چاپ کند. تغذیه خودکار اسکنر می تواند تا ۲۰ صفحه در دقیقه پردازش شود. با این حال، قابلیت اسکن دوطرفه را ندارد، بنابراین باید اسناد دو طرفه را با دست اسکن کنید.

 

۴. پرینتر Brother MFC-J1205W

 

بهترین انتخاب برای یک چاپگر خانگی ارزان قیمت در بخش بودجه محدود برای یک خانواده معمولی قطعا نسخه Brother MFC-J1205W است.  هر یک از اعضا به لطف اتصال استاندارد Wi-Fi و USB و همچنین سازگاری با سرویس چاپ Mopria و Apple AirPrint، به راحتی می توانند متصل شوند. با وجود تولید اسکن با کیفیت بالا، اسکنر برای دیجیتالی کردن تصاویر ایده آل نیست. علاوه بر این، اسکنر فاقد یک تغذیه کننده خودکار اسناد و ظرفیت اسکن در هر دو جهت است، اما این موارد در نسخه های ارزان قیمت معمولی نیستند.

علاوه براین، این مدل فقط می تواند نه صفحه سیاه یا شش رنگی را در دقیقه چاپ کند، به این معنی که در حالی که کاغذهای تیز عالی تولید می کند، سرعت بالایی ندارد. همچنین، برای چاپ اسناد دو طرفه، باید صفحات را به صورت دستی ورق بزنید زیرا چاپ دورو خودکار را فعال نمی کند. تصاویر به دلیل عملکرد ضعیف با رنگ‌های روشن و اشباع شده، اغلب به صورت صاف به نظر می‌رسند.

با خروجی صفحه برجسته بیش از ۱۱۰۰ چاپ سیاه و ۷۰۰ چاپ رنگی در هر جفت کارتریج، اگر گاهی اوقات چاپ می کنید، نیازی به خرید مکرر جوهر جدید ندارید.

 

۵. پرینتر کنون PIXMA MG3620 

 

برای کسانی که به ندرت نیاز به چاپ دارند، و ممکن است از پرینتر طی موارد خاص استفاده کند مدل کنون PIXMA MG3620 را پیشنهاد می کنیم. چاپ بسیار کمتری نسبت به مدل های بالا تولید می کند، بنابراین باید کارتریج های جوهر را به طور منظم تری تعویض کنید. با این حال، کاغذهای واضح و عکس های واضح و دقیق را چاپ می کند.

همچنین کارآمدی محدودی دارد، زیرا به دلیل استفاده از کارتریج سه رنگ، در صورت تمام شدن یک رنگ، باید کل بخش را تغییر دهید. خوشبختانه، به دلیل قیمت مناسب کارتریج های جوهر، هزینه هر چاپ کم است.

متأسفانه، این چاپگر تا حدودی سرعت چاپ کندی دارد. این مدل فقط تا نه صفحه سیاه یا سه رنگی در دقیقه چاپ می‌کند و نسبت به اکثر چاپگرهای جوهرافشان زمان بیشتری برای مقداردهی اولیه نیاز دارد. یکی از جنبه های مثبت این است که می تواند چاپ دو طرفه خودکار را انجام دهد، چیزی که دستگاه هایی در این محدوده قیمت ممکن است همیشه از آن پشتیبانی نکنند.

این دستگاه با برنامه موبایل Canon سازگاری کامل دارد، از سرویس Mopria Print و Apple AirPrint پشتیبانی می کند و دارای اتصال USB و Wi-Fi است. اسکن ها کاملاً دقیق به نظر می رسند اما تا حدودی سفید شده اند، که نشان می دهد اسکنر به طور موثر عمل می کند.

 

۶. پرینتر کنون MF654Cdw Color imageCLASS

 

اگر فقط اسناد را در خانه چاپ می کنید و ترجیح می دهید یک مدل لیزری داشته باشید، کنون Color imageCLASS MF656Cdw بهترین گزینه برای شما است. نگهداری از این لیزر رنگی همه کاره ارزان می باشد و هزاران چاپ را علاوه بر اسناد فوق العاده واضح ایجاد می کند. علاوه بر این، بر خلاف پرینترهای جوهرافشان، در صورت استراحت طولانی از چاپ، دیگر نگران گرفتگی هد چاپ نخواهید بود.

در مورد مقاومت، این نوع خاص از کارتریج هایی استفاده می کند که دارای درام داخلی هستند، بنابراین تعویض آنها ضروری نیست. متأسفانه، این دستگاه بهترین چاپگر لیزری برای چاپ عکس نیست، زیرا نتایج فاقد تعریف هستند و صاف به نظر می رسند.

اگرچه فقط از طریق یک اتصال USB سیمی یا اترنت چاپ انجام می شود، که به فضای کافی برای قرار دادن چاپگر در کنار رایانه یا شبکه خود نداشته باشید آزار دهنده است. با استفاده از WiFi، حدود ۱۲ صفحه رنگی یا ۱۰ صفحه سیاه چاپ می کند. این دستگاه با تغذیه خودکار به سرعت اسناد چند صفحه و دو طرفه را اسکن می کند و در عین حال اسکن هایی با کیفیت بالا ارائه می دهد.

حرف آخر

چاپگرهای ذکر شده در بالا، کاملا مدل هایی هستند که طی نظرسنجی و اطلاعات تمامی کاربران خاص جمع آوری شده است. در حال حاضر این دستگاه ها جزو بهترین پرینترهای خانگی محسوب می شوند. همچنین، هزینه و مشخصات هر مدل نسبت به نیاز کاربر مطابقت کاملی دارد.

اگر می‌خواهید خودتان انتخاب کنید، می توانید با استفاده از این لیست ویژه گزینه مورد نظر را نسبت به فعالیت های موجود در محیط خانه یا شغلی تهیه نمایید. در هر حالت هیچ چاپگری وجود ندارد که برای هر موقعیتی ایده آل باشد، تفاوت های زیادی بین هرمدل وجود دارد برای همین نسبت به خرید یک نسخه خاص باید توجه زیادی داشته باشید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع rtings

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.