بند ارتقا یافته ریزر برای متا کوئست ۳ عرضه شد: مدل بهینه و قدرتمند

بند ارتقا یافته ریزر برای متا کوئست ۳ عرضه شد: مدل بهینه و قدرتمند

به تازگی شرکت Razer نسبت به پیشرفت در حوزه واقعیت مجازی اقدام به تولید بند های جدید کرده است که یکی از آنها نسخه ارتقا یافته متا کوئست ۳ بود. در این مدل یک سیستم قابل تنظیم و سفارشی به کار رفته است که کاربر می تواند با تعادل و پایداری کامل در حالت های گوناگون از این دستگاه استفاده کند. علاوه براین، وزن و اندازه به طریقی تنظیم شده است که در طول روز هیچ مشکلی با آن نخواهید داشت.

این مدل در واقع یک نشانه از قدرت و تکامل تکنولوژی شرکت ریزر در حوزه واقعیت های افزوده است که نشان می دهد با این سیستم جدید مواردی مانند وزن و اندازه های مختلف برای هر کاربر دیگر وجود ندارد و با استفاده از نسخه ارتقا یافته می توانید به شکل های متعددی در رسانه های گوناگون لذت بصری بالایی داشته باشید.

جزئیات نسخه ارتقا یافته متا کوئست ۳ 

همچنین، براساس اطلاعات به دست آمده، تلاش های این شرکت طی ساعت ها برای طراحی دوباره واقع قابل تحسین است و با همکاری برند های متعددی برای ساخت نسخه ارتقا یافته متا کوئست ۳ از جمله ResMed یک گزینه ایده آل برای کاربری های گوناگون ایچاد شده است. تجهیزات اضافه شده شامل تراشه های پیشرفته کرپ و ونتیلاتور هستند که مانند مدل قبلی ساختار ویژه‌ای دارد.

البته، با این همه قابلیت هنوز هم بند ارتقا یافته ریزر برای متا کوئست ۳ با دک شارژر مشابه مدل اصلی سازگاری دارد. بدین شکل کاربرانی که نسخه جدید را تهیه کنند می توانند در صورت داشتن آداپتور اصلی بدون هیچ مشکلی دستگاه را شارژ کنند.

همچنین، در این نسخه برای بهینه سازی طراحی کلی از تکنولوژی بهینه سازی توزیع وزن و راحتی کاربری در نیروی شارژ استفاده شده است که به لطف سیستم جدید مزیت های بیشتری برای کاربران علاقه مند به بازی های VR قابلیت های جدیدی ارائه می شود.

البته، در هر صورت ایجاد روند بهداشتی در هر محصول جزو موارد مهم هر شرکت در طول ارائه یک مدل جدید است. برای همین ریزر در این نسخه از یک لایه بسیار نازک پروفیل استفاده کرده است که در مقایسه با سطوح مختلف که در نمونه های مشابه وجود دارند، فشار موجود برروی سر کاربر به کمترین حالت ممکن می رسد.

با توجه به اظهارات شرکت تولید کننده بند ارتقا یافته ریزر برای متا کوئست ۳ به صورت جداگانه در سایت رسمی این برند به صورت جداگانه با قیمت ۱۴۰ دلار به فروش می رسد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

منبع notebookcheck

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.