برچسب Official توییتر برای حساب های رسمی منتشر شد

آغاز تغییرات در توییتر

برچسب Official توییتر برای حساب های رسمی منتشر شد

بر اساس اعلام ایلان ماسک مالک توییتر، کاربرانی که درخواست تیک آبی دارند باید ماهانه اشتراک دریافت کنند که هزینه آن ۸ دلار است. به معنای واقعی کلمه دریافت تیک آبی برای افراد زیادی در دسترس خواهد بود، اما ایلان ماسک برنامه های متفاوتی برای نشان دادن حساب های رسمی برای کاربران دارد.

طبق آخرین بروزرسانی منتشر شده برای توییتر، شاهد اضافه شدن تیک دوم خاکستری هستیم که با برچسب Official شناخته می‌شود. این برچسب به صورت اتوماتیک برای حساب های کاربری معتبر مانند اکانت سازمان ها و یا سلبریتی ها افزوده می‌شود. با این روش در کنار تیک آبی، می‌توان حساب های کاربری معتبر در توییتر را شناسایی کرد.

روند اعطا برچسب Official توییتر

روند اعطا برچسب Official توییتر

حساب های معتبری همچون نیویورک تایمز و رسانه تکنولوژی The Verge، اکانت هایی هستند که علامت خاکستری یا همان برچسب Official را دریافت کردند. این در حالی است که افرادی مانند ایلان ماسک، مالک جدید توییتر به همراه مدیرعامل فعلی این شبکه اجتماعی، هنوز این برچسب را دریافت نکردند.

طبق ادعای معاون فعلی توییتر و رئیس پروژه تیک آبی، حساب هایی که قبلا دارای تیک آبی بودند از این به بعد به کاربرانی که معتبر خواهند بود اعطا خواهد شد. همچنین تیک خاکستری دوم نیز برای تمایز میان اکانت های رسمی و غیر رسمی گذاشته شده است. همچنین ادعا کرد، برچسب Official برای فروش نیست و به صورت اتوماتیک برای اکانت های رسمی تعلق خواهد گرفت.

بر اساس گفته های معاون ایلان ماسک، حساب هایی این برچسب را دریافت خواهند کرد که عضو سازمان های دولتی، شرکت های تجاری، شرکای تجاری، رسانه های بزرگ، ناشران و برخی از سلبریتی های معروف حوزه های مختلف خواهند بود. به نظر می‌رسد این روش برای جدا کردن حساب های رسمی و غیر رسمی توسط توییتر ادامه خواهد داشت تا زمانی که به یک طرح نهایی برای پیاده سازی پیدا شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.