فناوری‌های جدید بروزرسانی iOS 17.5 اپل همه را شگفت زده کرد

فناوری‌های جدید بروزرسانی iOS 17.5 اپل همه را شگفت زده کرد!

طی ساعاتی پیش Apple در یک بسته کامل بروزرسانی iOS 17.5 را منتشر کرد، این آپدیت جدید امنیت و کارایی را برای کاربران آیفون ارتقا می‌دهد. این شرکت در همکاری با گوگل، قابلیت تشخیص ردیاب ناخواسته بین پلتفرمی را به این نسخه اضافه کرده است. این قابلیت به شبکه‌های Find My Apple و Google Find My Device اجازه می‌دهد تا با یکدیگر کار کنند و ردیابی و تعقیب ناخواسته توسط دستگاه‌های ناشناس را خنثی کنند.

در صورت شناسایی چنین ردیابی، هشداری به شما ارسال خواهد شد، حتی اگر دستگاه ناشناس با سیستم عامل متفاوتی جفت شده باشد. این ویژگی امنیت کاربران را در برابر ردیابی‌های غیرمجاز به طور قابل توجهی ارتقا می‌دهد.

 

دانلود مستقیم برنامه در مناطق اروپایی

کاربران در اتحادیه اروپا اکنون می‌توانند برنامه‌ها را به طور مستقیم از وب‌سایت‌ها دانلود کنند، بدون اینکه نیازی به استفاده از اپ استور باشد. این تغییر در راستای قانون جدید اتحادیه اروپا مبنی بر افزایش رقابت در بازار اپلیکیشن‌ها صورت گرفته است.

حالت آفلاین برای Apple News+

Apple News+ در iOS 17.5 به حالت آفلاین مجهز شده است. با این قابلیت، می‌توانید به فید Today و برگه News+ حتی زمانی که اتصال به اینترنت ندارید، دسترسی داشته باشید. این ویژگی برای کاربران در مناطق با پوشش اینترنت ضعیف یا کسانی که به دنبال صرفه‌جویی در مصرف داده هستند، بسیار مفید خواهد بود.

بازی جدید و آمار و برگه‌ها در News+

علاقه‌مندان به بازی‌های پازل در News+ می‌توانند از بازی جدیدی که در این نسخه اضافه شده است، لذت ببرند. علاوه بر این، آمار و رگه‌ها برای بازیکنان در دسترس قرار گرفته است تا بتوانند عملکرد خود را ردیابی کرده و با دیگران به رقابت بپردازند.

بروزرسانی iOS 17.5 یک بسته کامل است که امنیت، کارایی و سرگرمی را برای کاربران آیفون به ارمغان می‌آورد. قابلیت تشخیص ردیاب ناخواسته بین پلتفرمی، حالت آفلاین برای Apple News+ و بازی جدید در News+ از جمله ویژگی‌های برجسته این نسخه هستند. توصیه می‌شود که همه کاربران آیفون این نسخه را برای بهره‌مندی از مزایای آن نصب کنند.

 

مطالب مرتبط:
__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.