بروزرسانی جدید ساعت های هوشمند گارمین عرضه شد

بروزرسانی جدید ساعت های هوشمند گارمین عرضه شد

شرکت گارمین پس از گذشت بیش از یک ماه، بالأخره به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی رو برای ساعت‌های هوشمند محبوب سری Venu 2، شامل Venu 2، Venu 2S و Venu 2 Plus ارائه کرد. این به‌روزرسانی که در حال حاضر تنها برای برنامه‌ی بتای گارمین در دسترسه، شامل پشتیبانی از CIQ System 7 و سایر بهبود‌های کلیدی میشه.

سری Venu ۲ در مقایسه با مدل‌های جدیدتر مثل Venu 3 و Vivoactive 5، از به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری کمتری بهره‌مند شده بود. این در حالیه که مدل‌های مذکور، طی هفته‌های اخیر به‌روزرسانی‌های قابل توجهی را همراه با رفع اشکالات متعدد دریافت کردن. پیش از این، آخرین نسخه‌ی نرم‌افزاری برای سری Venu 2، نسخه‌ی ۱۷.۰۴ بود که برای ساعت‌های هوشمند ثبت‌نام شده در برنامه‌ی بتا، نسخه‌ی ۱۸.۰۵ نیز ارائه میشه.

بروزرسانی جدید ساعت های هوشمند گارمین عرضه شد

اکنون، گارمین به‌روزرسانی اساسی با عنوان Beta 19.03 را برای سری Venu 2 عرضه کرده. این به‌روزرسانی که اولین مورد برای این سری پس از پیاده‌سازی CIQ System 7 میشه، در ابتدا برای برنامه‌ی بتا ارائه شده و سپس به‌صورت پایدار برای عموم کاربران منتشر میشه.

اگرچه جزئیات مربوط به CIQ System 7 در توضیحات به‌روزرسانی ذکر نشده، اما گارمین پیش‌تر در ماه دسامبر توضیحات جامعی را در این خصوص ارائه کرده.

علاوه بر پشتیبانی از CIQ System 7، به‌روزرسانی Beta 19.03 شامل «رفع اشکالات و بهبود‌های مختلف» نیز میشه. متأسفانه، گارمین در حال حاضر جزئیات بیشتری را در رابطه با این موارد ذکر نکرده.

دریافت به‌روزرسانی Beta 19.03 از طریق سرویس Garmin Connect Mobile (GCM) امکان‌پذیر است. همچنین، شما می‌توانید با مراجعه به منوی اصلی ساعت هوشمند خود، سپس رفتن به بخش تنظیمات، سیستم و در نهایت انتخاب گزینه‌ی به‌روزرسانی نرم‌افزار، دانلود آن را به‌صورت دستی آغاز بکنید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

منبع Notebookcheck

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.