بررسی کیت عکس برداری Xiaomi 13 Ultra 

بررسی کیت عکس برداری Xiaomi 13 Ultra

چگونه یک گوشی هوشمند تبدیل به یک دوربین عکاسی خاص می شود، البته با لوازم و مشخصات متفاوت!. این دقیقاً همان کاری است که شرکت Xiaomi برای مدل پرچمدار ۱۳ Ultra انجام داده است. کیت عکس برداری Xiaomi 13 Ultra مجموعه ای از لوازم جانبی برای کاربران علاقه مند به عکاسی می باشد، که تبدیل به یک ابزاری ارزشمند برای عکاسان و فیلمبرداران شده است.

کیت عکس برداری Xiaomi 13 Ultra

مشخصات و ویژگی های کیت عکس برداری Xiaomi 13 Ultra

این کیت شامل یک قاب محافظ با درپوش لنز، آداپتور فیلتر ۶۷ میلی‌متری، دستگیره دوربین بلوتوث و بند است. فقط لازم است قاب گوشی را ببندید و درب آن را قرار دهید. دوربین شما را در برابر گرد و غبار و سایر اشیاء بالقوه آسیب رسان محافظت می کند.

این قاب دارای یک اهرم قفل مناسب برای نگه داشتن آن در جای خود است و همراه با دسته دارای یک پورت USB-C است تا بتوانید باتری داخلی، سوراخ بند و دکمه شاتر نور را شارژ کنید. دارای فوکوس نیمه تصویر و حلقه زوم است. همچنین، می توانید دکمه شاتر را برای یک ثانیه فشار دهید و نگه دارید و کنترل از راه دور شروع به اتصال به تلفن می کند. علاوه براین، با این کیت دوربین را از تلفن قفل شده راه اندازی کند، زوم را کنترل کرده و عکس بگیرد.

همراه با بسته شدن قاب و دستگیره، Xiaomi 13 Ultra به یک نیروگاه عکاسی تبدیل می شود! کارایی و دست گیری این کیت در هنگام عکس برداری بسیار آسان است، به نجوی که در در صورت جابجایی بین دوربین های مختلف با انگشت اشاره خود می توانید تمامی تنطیمات لازم را داشته باشید. همچنین، با نگه داشتن دسته آن بسیار راحت می توان گوشی را از جیب خارج کرد.

کیت عکس برداری Xiaomi 13 Ultra

اگر می‌خواهید کیفیت عکس‌هایتان را پیشرفته تر باشد، می توانید از مکانیسم فیلتر ۶۷ میلی‌متری در پشت کیس استفاده کنید. این محبوب ترین رشته فیلتر موجود در بازار است و دارای گسترده ترین فیلترهای ND و پلاریزه کننده در اطراف است.

یکی از بهترین قابلیت های کیت عکس برداری Xiaomi 13 Ultra، حالت اکشن است. برای فعال کردن این ویژگی گوشی را روی ۳.۲x یا ۵x تنظیم کنید، برای فوکوس تا نیمه فشار دهید و منتظر لحظه عالی باشید.

نتیجه گیری

االبته، به سختی می توان کیت عکس برداری Xiaomi 13 Ultra را در اینترنت پیدا کرد. بهترین گزینه شما واردات آن از چین است. قیمت ها از حدود ۱۳۰ تا ۳۰۰ دلار متغیر است. این یک جعبه ابزار با کیفیت است، اما ارزش پولی خوبی ندارد. با این حال، لذتی که از استفاده از چنین کیت کمیابی می تواند ارزشش را داشته باشد.

تلفن های همراه امروزه به ابزار بالینی تبدیل شده اند. آنها میلیون ها کار را انجام می دهند. کمال در عکاسی یکی از بزرگترین نقاط قوت در صنعت تلفن های همراه است. استفاده از چیزی مانند کیت عکاسی شیائومی می تواند یکی از بهترین گوشی های موجود را به یک ابزار کاملا حرفه ای تبدیل کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.