برداشت ممنوعیت فروش Apple Watch حداقل تا ۱۰ ژانویه: به لطف دادگاه استیناف ایالات متحده

برداشت ممنوعیت فروش Apple Watch حداقل تا ۱۰ ژانویه: به لطف دادگاه استیناف ایالات متحده

طی روزهای گذشته خبری مهم در مورد ممنوعیت فروش Apple Watch در بازار جهانی مطرح شد که در آن اعلام شد که به دلیل اختلافات مداوم Apple با Masimo، فروش اپل واچ ها را متوقف می شوند. اکنون، به لطف دادگاه استیناف ایالات متحده این شرکت می تواند تا تاریخ ۱۰ ژانویه به فروش این محصول با سنسور اکسیژن در ایالات متحده ادامه دهد.

Apple Watch

توضیحات تکمیلی در مورد مشکلات بوجود آمده در فروش Apple Watch

در آخرین درخواست های انتشار شده، تجدیدنظر اضطراری اپل در دادگاه استیناف ایالات متحده، ارائه شد. این شرکت از ITC خواسته است تا این ممنوعیت را در انتظار تصمیم گیری بیشتر در ژانویه ۲۰۲۴ باقی بماند. توجه داشته باشید که این شرکت قبلاً فروش اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ را در ایالات متحده متوقف کرده است. اپل همچنین از دولت بایدن خواست که وارد عمل شود و این ممنوعیت را وتو کند، اما متاسفانه اجرا نشد.

دستور موقت صادر شده به اپل چند روز فرصت می‌دهد تا نقض حق اختراع را با Masimo حل کند و یک استراتژی مناسب برای رسیدگی به این وضعیت طراحی کند. این شرکت می تواند از فروش احتمالی Apple Watch در فصل تعطیلات بهره مند شود. پیش از این گزارش شده بود که کاربران شروع به فروش مجدد مدل های خود با قیمت بیش از ۱۰۰۰ دلار در هر واحد کرده اند.

اپل تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ممنوعیت و ادامه فروش این محصول انجام می دهد. همچنین، این شرکت به‌روزرسانی نرم‌افزاری منتشر کرده است که احتمالاً نقض حق چاپ Masimo را برطرف می‌کند. با این حال، اگر طرف مقابل کاملا راضی باشد که ممنوعیت فروش و واردات مدل های اپل واچ را لغو کند، همچنان تصمیم اصلی بر عهده دولت است. انتظار می رود این تصمیم در ۱۲ ژانویه اعلام شود.

Apple Watch

این شرکت همچنین درخواست توقف کامل پرونده را داده است و ITC اکنون تا ۱۰ ژانویه فرصت دارد تا پاسخ دهد. ماسیمو اپل را به استخدام کارمندان سابقش متهم کرد که منجر به سرقت فناوری شد. ظاهرا اپل در تلاش است تا از ممنوعیت دائمی فروش اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ جلوگیری کند. اگر هر دو شرکت صلاح بدانند، شرکت می تواند راه حلی بلندمدت با Masimo پیدا کند.

با این حال، اینها فقط حدس و گمان هستند زیرا اپل حرف آخر را می زند. نکته اصلی این می باشد که آیا اپل قبل از ۱۲ ژانویه می تواند با ماسیمو مسئله Apple Watch را تسویه حساب تکمیل کند یا نه.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.