برای پیش‌سفارش اپل ویژن پرو ممکن است به دستگاه اپل با Face ID نیاز باشد

برای پیش‌سفارش اپل ویژن پرو – Apple Vision Pro ممکن است به دستگاه اپل با Face ID نیاز باشد

به تازگی اپل اعلام کرد که پیش‌سفارش اپل ویژن پرو – Apple Vision Pro را در ایالات متحده در ۱۹ ژانویه ساعت ۵:۰۰ صبح به وقت اقیانوس آرام آغاز می‌کند و انتظار می‌رود اولین واحدها در ۲ فوریه ارسال شوند.

تحلیلگران کمبود سخت‌افزار و موجودی اولیه بسیار محدود برای این محصول را پیش‌بینی کرده‌اند.

اپل ویژن پرو

اکنون کمی بیشتر در مورد اینکه فرآیند پیش‌سفارش اولیه برای اپل ویژن پرو چگونه خواهد بود، ایده داریم و ظاهراً به اسکن چهره با یک دستگاه Apple سازگار با Face ID نیاز خواهد داشت. بنابراین، خریداران بالقوه باید یک آیفون یا آی‌پد سازگار و آخرین برنامه فروشگاه اپل را برای انجام فرآیند نصب کنند.

  • در هنگام سفارش Apple Vision Pro، باید با iPhone یا iPad دارای Face ID صورت خود را اسکن کنید. این به ما کمک می‌کند تا اندازه مناسب Light Seal و هدبند را که با هم کار می‌کنند تا تناسب دقیقی به شما بدهند، تعیین کنیم.

  • مطمئن شوید که برنامه Apple Store شما به روز است. برای اسکن چهره، به آخرین نسخه برنامه Apple Store که در ۱۱ ژانویه در دسترس قرار گرفت، نیاز دارید.

  • همچنین جالب است که توجه داشته باشید که Apple Vision Pro با یک Solo Knit Band و Dual Loop Band عرضه می‌شود و یک Light Seal و دو Light Seal Cushion متفاوت در بسته، همراه با یک پارچه پولیش، یک باتری، یک کابل USB-C و یک آداپتور USB-C وجود دارد. بنابراین به نظر می رسد که هر کاربر، صرف نظر از اسکن چهره، حداقل چند گزینه تناسب دریافت خواهد کرد؟ یا شاید اینها هنوز هم بر اساس اسکن برای تخمینی تقریبی از نوعی باشند؟

  • صادقانه بگویم، گفتن آن هنوز زود است، اما به نظر می رسد اپل قطعاً می خواهد Vision Pro یک دستگاه کاملاً شخصی و سفارشی باشد، نه دستگاهی که به راحتی و به طور موثر با دیگران به اشتراک گذاشته شود. این واقعیت با الزامات خرید برای درج‌های اپتیکال ZEISS اختیاری ۱۴۹ دلاری برای کاربرانی که نیاز به اصلاح بینایی دارند، بیشتر تأیید می‌شود. ظاهراً برای آن به نسخه معتبر نیاز خواهد بود.

  • نسخه عینک خود را آماده داشته باشید. از آنجایی که Apple Vision Pro برای پوشیدن بدون عینک طراحی شده است، ما با ZEISS همکاری کرده‌ایم تا درج‌های اپتیکال سفارشی ایجاد کنیم که با اکثر نسخه‌ها سازگار هستند. هنگام سفارش، چند سوال سریع از شما می‌پرسیم تا متوجه شویم که آیا به درج‌های اپتیکال نیاز دارید یا خیر. اگر این کار را انجام دهید، پس از انجام پرداخت، نسخه معتبر و منقضی نشده یک متخصص چشم‌پزشکی ایالات متحده را آپلود خواهید کرد.

  • در نهایت، اپل همچنین سیاست دمو درون‌فروشگاهی خود را برای Vision Pro شرح داد. این کار به صورت اولیه در آخر هفته راه اندازی بر اساس اولویت ورود انجام می شود، اما همچنان نیاز به ثبت نام دارد.

  • یکی از اولین نفراتی باشید که دمو Apple Vision Pro را دریافت کنید. فقط در اپل استور. از ساعت ۸:۰۰ صبح روز جمعه، ۲ فوریه، شما را به ثبت نام برای دمو Apple Vision Pro در اپل استور محلی خود دعوت می‌کنیم. زمان‌های دمو از جمعه تا آخر هفته بر اساس اولویت ورود در دسترس خواهد بود.

به عنوان یادآوری، اپل در ابتدا Vision Pro را فقط در ایالات متحده و در یک نسخه ۲۵۶ گیگابایتی با قیمت ۳۴۹۹ دلار عرضه می‌کند. کوپرتینو اشاره کرد که احتمالاً انواع ذخیره‌سازی دیگر نیز در آینده در دسترس خواهند بود

اپل ویژن پرو

نظر شما کاربران درباره این گوشی چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با تکنودات، به روزترین منبع خبری دنیای تکنولوژی به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را همراه ما دنبال کنید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

بیشتر بخوانید:

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.